הכל מכורטס: זה מה שקורה בבוקרשט בלילה

עומר אדם לא טועה – it's the time of your life! בירת רומניה מצטיינת בשפע מועדונים גדולים, פאבים וחיי לילה מעולים לכל אחד. צאו לבלות

האנתנאום הרומני בוקרשט

Control Club

מועדון שעומד יפה בראש רשימת ה"מועדונים לאנשים שלא אוהבים מועדונים". תמיד קורה כאן משהו, DJ איכותי או הופעה חיה מאחת הלהקות וההרכבים הרבים שיש בבוקרשט. שימו לה שהמקום נפתח עוד בשעות הצהריים, והוא בעצם פועל גם כפאב איכותי עם אוכל מצוין. כדאי להתעדכן באתר הרשמי על ימי ההופעות.

מתי: כל יום – 12:00-06:00
איפה: Str. Constantin Mille 4

Bordello

הבורדלו הוא אחד המועדונים החמים בבוקרשט, וכשמו כן הוא – בורדלו. המועדון מציע הרבה, מערבי תרבות להמונים ועד מופעי "חשפנות רכה" בכל ערב שישי. במקום ארבעה מסכי ענק המקרינים משחקי ספורט, האוכל מעולה ומנות הטאפאס והצלעות מבוקשות כאן ביותר. בהחלט לא מקום שמפספסים בביקור בבוקרשט.

מתי: ב'-ד' – 12:00-02:00 , ה'-ו' – 12:00-05:00 , ש'-א' – 13:00-05:00
איפה: Str. Selari 9-11

#bordello #nightout #cocktails #bucharest ??

A photo posted by Olympia Tsamoura (@gwen.oly) on

Shift

אין הרבה מקומות כאלה בבוקרשט – השיפט הוא פאב/מסעדה/מועדון בוהמייני ומקסים. כבר מיום הפתיחה שלו הוא עמוס בסצנת ההיפסטרים המקומית והוא אחד ממקומות הצ'יל-אאוט הטובים בעיר.

מתי: א'-ה' – 12:00-01:00, ו'-ש' – 12:00-03:00
איפה: Str. Eremia Grigorescu 17

Expat Pub

אחד הפאבים המוצלחים ל"אחרי העבודה" של תושבי בוקרשט. חוץ מכל שירותי הפאב המעולים שהוא מציע והצוות האדיב, הוא מאפשר לכם גם לשבת על הבר. כמה שאנחנו רגילים לזה בארץ אבל זה קונספט דיי מהפכני בבוקרשט. בפאב יש מגוון אירועים – ממסיבות ערבי נושא דרך ערבי גיימינג ועד קריוקי.

מתי: ג'-א' – 19:00-07:00, שני - סגור
איפה: Str. Blanari 21

Romanian flag shots! #shots #flag #Romania #Bucharest #drinks #alcohol #expatpub #holiday

A photo posted by JessePeanutButterHarte (@jessepeanutbutter) on

Bamboo

אחד המועדונים המועדפים על הישראלים הרבים הפוקדים את בוקרשט. במקום הרבה שולחנות ישיבה וגם שטח עמידה גדול, רקדניות בלבוש מינימלי, מוזיקה טובה ואוירה מחשמלת. הכי כדאי להגיע בשישי, בסביבות 01:00. ניתן להזמין מקום באתר הרשמי.

מתי: שישי ושבת, 23:00-05:00
איפה: 50 Tuzla Street, Bucharest, Romania

#bucuresti #bambooclubbucharest

A photo posted by @gianni_bianchin on