מכל הזמנים: רגעי האולימפיאדה שאסור לפספס

עין אחת לא נשארה יבשה: הספורטאים שהצליחו להשאיר את הצופים בתדהמה

ב-2010 המחליקה על הקרח הקנדית ג'וני רושט ריגשה את כולם כשנתנה הופעה מושלמת באולימיפאדה 4 ימים בלבד לאחר שאמה מתה מהתקף לב פתאומי. היא זכתה במדליית ארד.

לצפייה בסרטון - לחצו כאן

דרק רדמונד, אצן בריטי שכולם היו בטוחים שיזכה במדליה באולימפיאדה של 1992, קרע גיד בברך תוך כדי הריצה, והחליט לסיים את המרוץ למרות מה שקרה. לפתע אדם פרץ למסלול והצטרף אליו – זה היה אביו, ויחד הם סיימו את המסלול. לא נשארה עין אחת יבשה באותו יום.

בשנת 1992 באולימיפאדת ברצלונה, זכינו לראות יחד על מגרש אחד את שחקני הכדורסל הטובים ביותר. "דה דרים טים", קראו להם, וזו הייתה הפעם הראשונה ששחקני NBA פעילים השתתפו באולימפיאדה. הקבוצה, שייצגה את ארה"ב וכללה בין היתר את מייקל ג'ורדן, צ'ארלס ברקלי ופטריק יואינג, הביסה ללא תחרות את כל המתחרות וזכתה בזהב. עד היום נחשבת הנבחרת הזו לקבוצה הכי טובה שנאספה אי פעם בכל ענפי הספורט.

ב-2010 קרה הנורא מכל, ובאימון אחרון לפני משחקי החורף האולימפים בוונקובר, הספורטאי הגאורגי nodar kumaritashvili נהרג בצורה טרגית על המסלול.

איך אפשר לשכוח את אולימפיאדה 2008 בה השחיין מייקל פלפס זכה בשמונה מדליות זהב ושבר שיא אולימפי חדש. או כמו שאומרים: אין דברים כאלה.

הייתם בריו ויש לכם תמונות מגניבות? שתפו אותנו בפייסבוק!

לחופשות ביעדים מרתקים היכנסו למדריך היעדים שלנו