דבר אלי בשקיות: איפה עושים קניות במיקונוס?

חופשה אמיתית לא שלמה בלי שופינג ומיקונוס היא גן עדן גם בתחום הזה. הנה כמה המלצות

Soho-Soho 

אחת מחנויות ההלבשה השוות באי. גם אם לא תקנו כלום, שווה לקפוץ, כי החנות ידועה בעיקר של הלקוחות המפורסמים שנכחו בה כמו: טום הנקס, שרה ג'סיקה פרקר ועוד. אם כבר, אולי כדאי לקנות משהו קטן, כי שקיות החנות הפכו למוצר חובה מוכר. כאן אין שום אפליה - חנות הנשים וחנות הגברים ממוקמות אחת מול השנייה.

איפה: 81 Matoyann


Scoop NYC 

רוצים קצת אמריקה בחופשה שלכם? החנות הזו היא בשבילכם. מדובר ברשת אמריקאית שסניפה האירופאי הראשון נפתח במלון Belvedere. החנות מציעה קו אקסקלוסיבי של תכשיטים מעוצבים בידי מעצבת מקומית בשם אילניה מקרי.

LALAoUNIS 

אם אתם לא מוכנים לוותר על מקוריות גם בתכשיטים שמעטרים את גופכם, זו לגמרי החנות בשבילכם. זו חנות התכשיטים המצליחה ביותר באי, שמציעה תכשיטים מקוריים שמעוצבים בקווים עתיקים בהשראת התקופה הביזאנטית.

איפה: 14 Polykandrioti

Karkalis

אם אתם לא יכולים לוותר על בגדי מעצבים, החנות הזו היא הלחם והחמאה שלכם. אל תפספסו סיבוב מנקר עיניים בחנות הזו. מעצבים גדולים לצד מעצבים מקומיים יבטיחו חווית קניות איכותית ולא מתפשרת, וגם שמלה שלאף אחד אין בארץ.

איפה: רחוב 17 Matoyanni

Eccentric by Design

אם בכל החופשה הלכתם ברחוב וראיתם את הסנדלים שהמקומיים הולכים איתם, אז לא כדאי לפספס את החנות הזו. כאן תוכלו לרכוש סנדלים המעוצבים, כל כך מעוצבים עד שחלקם אפילו שזורים קריסטלים של סברובסקי.

איפה: 11 Fiorou Zouganelis St

The Olive Oil Shop

אם אתם בעניין של טיפוח הגוף הפנים, ובינינו - גם הנפש, אל תפספסו את החנות הזו שממוקמת במעלה הרחוב לכיוון העיר.  מוצרי יופי עשויים משמן זית שיהפכו את הפנים השזופות מדי שלכם ליפות, חלקות ומטפחות.

איפה: 15, Matogianni Street, Mykonos

עשינו לכם חשק למיקונוס? דילים שווים במחירים מפתיעים מחכים לכם כאן!http://bit.ly/1PtfLai

  • לעוד מידע על יוון ליחצו כאן