ממלכת הפלאים: דברים שרואים רק בקמבודיה

לא עוד יעד לעצירת ביניים זריזה בדרך לתאילנד - בואו לגלות את קמבודיה

זמן צפייה: 03:07
ברוכים הבאים לקמבודיה, או כפי שהמקומיים מכנים אותה ממלכת הפלאים. תרבות עתיקה שהקדמה והתיירות עדיין לא פגעו ביופי הטבעי שלה וחלקים שלמים בה נותרו קפואים בזמן. בפרק הזה תגלו קמבודיה אחרת, לא עוד יעד לעצירת ביניים זריזה בדרך שלכם לווייטנאם ותאילנד' אלא יעד אטרקטיבי שראוי לטיול משל עצמו לא מעט בזכות מרכזיה של האימפריה הקאמרית ששגשגה כאן עד לפני חמש מאות שנה והיום ניצבת כזכר לאחד מהישגיו הגדולים של המין האנושי.

מקדשי האימפריה הקמבודית

מה שהיה בשלהי העת העתיקה למתחם העירוני הגדול בעולם הפך עם השנים להיות גם למתחם הדתי הגדול ביותר שנבנה איי פעם. את הסיור במתחם הענק של מקדשי האימפריה הקמבודית אפשר לעשות בדרך התיירותית כשאתם רכובים על פילים. אנחנו מאמינים שאפשר גם אחרת ומעדיפים לא לתת יד לתופעה. כשהולכים ברגל הכי קל לעצור ולגלות דברים חדשים בדרך. מקדש אנקור וואט: אנקור הייתה לעיר הבירה של הממלכה הקמאהרית והיא בעצם עיר שכולה מקדשים הפזורים על יותר משלוש מאות קילומטרים רבועים קשה באמת לטעום מכולם ביום אחד ולכן אנחנו ממהרים להתקדם למבנה המרכזי – מקדש אנקור וואט. עוד לא נכנסו למקדש ואנחנו כבר מרגישים כמו בסצנה מתוך סרט הרפתקאות. כמה דקות של שיטוט בפנים וגם אתם תרגישו כמו הארכיאולוג המפורסם בדרך לעוד הרפתקה במקדש הארור. והפעם זה יהיה מקדש אנקור וואט – סמלה הלאומי של קמבודיה. לאחר טיפוס לראש המקדש המעוצב כפרח הלוטוס הקדוש, אנחנו לוקחים רגע להתרשם מכל היופי וממשיכים לאטרקציה הבאה.
בפרק הבא ניקח אתכם להתרשם ממקדשיה של קמבודיה אבל – מזווית אחרת. נגלה לכם למה כל כך הרבה אנשים מוכנים לעמוד בתור הזה, עבור מה אפילו הנזירים מוכנים לעשות סלפי, ומי הוא מלך הפירות שמסתתר בשוק הלילה של סיאם ריפ.
רוצים לעבור דרך וייטנאם? כדאי לכם לבקר בהאנוי
עוד המלצות על חופשות מהממות בפייסבוק שלנו
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ