זול ויש בו הכל: ביקרנו בשוק הלילה של סיאם ריפ

אוכל מקומי, טיפולי גוף ושלל מזכרות זולות - היום שהתחיל במתחם המקדשים הסתיים בסיור לילי מרתק בבירה הקמבודית

זמן צפייה: 03:08
בפרק הקודם התרשמנו ממקדש אנקור וואט שנבחר לסמלה הלאומי של קמבודיה, גילינו מה הפך אותו השראה לסרטים רבים ומדוע הביקור בו הוא עניין שאסור לפספס. בפרק הזה נראה לכם מהי הדרך הטובה ביותר להרגיש את הגודל העצום הזה של כל מתחם אנקור.
מקדש פנום באקהאנג: כשהגענו למקדש האחרון פנום בקהאנג גילינו שמחכה לנו תור, מעט מפתיע, אך כשסיימנו לטפס את התור במעלה המדרגות הבנו שזה היה שווה את כל המהומה. מקדש פנום באקהאנג הוא בין הראשונים שנבנו במתחם ובוודאי הגבוה שבניהם. הנגנים מלווים אותנו בדרכנו מטה אל עבר אוהלים הטיילים שנשארים לישון במתחם בציפייה לראות אותו שוב מחר והפעם – בזריחה. אנחנו מצידנו מדרימים 10 קילומטרים בדרך לטעימה אחרונה מעיר הבירה המודרנית – סיאם ריפ. שוק הלילה של סיאם ריפ: אחת מהאטרקציות המומלצות ביותר בעיר. המחירים זולים וניתן למצוא בו הכול. מאוכל מקומי, טיפולים שונים לגוף ושלל מזכרות להביא הביתה. מומלץ לנסות גם כמה מהשייקים המקומיים במגוון טעמים חדשים. אל תוותרו על שייק הדוריאן – מלך הפירות לפי המקומיים ואם אתם אמיצים ממש, נסו גם שייק אבוקדו שעוד עלול להפתיע אתכם.
ממלכת הפלאים: דברים שרואים רק בקמבודיה עוד המלצות על חופשות מהממות בפייסבוק שלנו
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ