יצא להגן על הקיבוץ בזמן שמשפחתו נעולה בממ"ד: סיפורו של בועז אברהם

בועז אברהם אינו איש צבא אלא אזרח אמיץ שרק רצה להגן על משפחתו וחבריו לקיבוץ ניר יצחק. מאז יצא להגן על ביתו בשבת בבוקר, הוא מוגדר מנותק קשר. הוא זקוק לכדור הכולסטרול באופן יומיומי, ומשפחתו קוראת לשובו הביתה בשלום בהקדם האפשרי. ביום שני 16.10.23 הגיעה הבשורה הנוראית שבועז נרצח. יהי זכרו ברוך

1mqtml
בועז אברהם | צילום: באדיבות המשפחה

כל מי שיש ברשותו מידע לגבי מיקום הימצאו של בועז אברהם מתבקש לפנות לדניאלה 052-4269359

בבוקר יום שבת, השביעי באוקטובר, בועז נקרא לצאת להגן על הישוב כחלק מכיתת הכוננות, בזמן שמשפחתו נעולה בממ"ד. בשיחה האחרונה איתו בשעה 8:30 בבוקר עם המשפחה, הוא אמר שמחבלים חדרו לקיבוץ כשהוא נשמע מאוד מפוחד, ומאז הקשר עימו אבד. בועז בן 61, חבר קיבוץ ניר יצחק הנמצא 3 קילומטר מגבול עזה. עברו כבר כמה ימים ועדיין אין חדש לגבי בועז.

בועז חקלאי שעובד את האדמה, נשוי לדניאלה ואב לשלושה ילדים, רון, ענבל ומיכל. הוא הגיע לקיבוץ כחלק מגרעין נח"ל על מנת לפתח את הקיבוץ, ומאז חי ועובד בו כארבעים שנה. הוא איש אהוב בקהילה, אדם בעל לב רחב, איש משפחה, תמיד נמצא עם חיוך על הפנים.

2hzver
בועז אברהם ומשפחתו | צילום: באדיבות המשפחה

בועז איש פשוט, אזרח, בועז אינו איש צבא אלא אזרח שרק רצה להגן על משפחתו וחבריו לקיבוץ. בועז זקוק לכדור הכולסטרול באופן יומיומי. בועז אינו אדם צעיר ולכן זקוק לתרופות שאמור לקחת.

משפחתו עושה את מירב המאמצים על מנת להחזיר את בועז ואת שאר הנעדרים הביתה בשלום, ומקווה שכל הגורמים הרלוונטים יתערבו על מנת להשיג מטרה זו בהקדם האפשרי.

1mqtml
בועז אברהם | צילום: באדיבות המשפחה