"היא נורתה ונשארה בשטח": הסיפור של רומי אליהו ברנט

רומי, בת 38 ואם לשלושה, יצאה עם חברתה גילי למסיבה ברעים בשביל לפרסם את ליין בגדי המסיבות שלהן. כשהמחבלים הגיעו רומי וגילי רצו להסתתר בשיחים, גילי שניצלה, שמעה שרומי נורתה. ביום רביעי 11.10.23 הגיעה הבשורה הנוראית שרומי נרצחה. יהי זכרה ברוך

הסיפור של רומי אליהו ברנט
הסיפור של רומי אליהו ברנט | צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

ביום רביעי 11.10.23 הגיעה הבשורה הנוראית שרומי נרצחה. יהי זכרה ברוך

רומי אליהו ברנט, בת 38 ממודיעין נעדרת מאז יום שבת בבוקר. רומי היא יתומה ויוצאת בשאלה. יש לה שלושה ילדים: ילד בצבא, ילדה בת 16 וילד קטן בן 9. רומי וחברתה גילי איסקוביץ נסעו למסיבה ברעים על מנת לפרסם את העסק החדש שפתחו לליין בגדי מסיבות.

שירן פרץ, חברה של רומי, ואשת יחסי הציבור שלה, מספרת לנו על הרגע שבו הבינה שרומי בסכנה. ״ביום שבת בשמונה בבוקר ראיתי סטורי שבו רומי מתעדת את עצמה כשהיא בורחת ממחבלים ויש טילים ברקע״. לאחר הצפייה בסרטון שירן ניסתה ליצור איתה קשר, היא התקשרה במשך מספר שעות שוב ושוב אל רומי, ואל חברתה גילי.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by שירן פרץ (@shiran_pr)

״כשהבנתי שאין מענה ושתיהן לא זמינות, צילמתי את הסטורי של רומי והתחלתי להפיץ אותו בכל הרשתות. קיבלתי הרבה פרטי מידע סותרים. פעם אחד אמרו שזיהו אותה בזק״א, פעם אחרת זיהו אותה בבית חולים ואפילו מישהו אמר שראה שאספו אותה".

"פתאום, קיבלתי הודעה באינסטגרם של גילי, היא רשמה: ׳אני חיה, רומי נורתה ונשארה מדממת בשטח׳".

גילי יסקוביץ' (ימין) ורומי אליהו ברנט (שמאל)
גילי יסקוביץ' (ימין) ורומי אליהו ברנט (שמאל) | צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם

אחרי כמה שעות, כשהצליחה ליצור קשר עם גילי, שירן גילתה את הסיפור המלא. "היא סיפרה לי ששתיהן ברחו לכיוון היער. הן התחבאו מאחורי שיחים והסתכלו אחת לשנייה בעיניים בפחד. הסתובבו סביבן מחבלים, הן שמעו דיבורים בערבית ויריות. גילי שמעה שירו ברומי. היא לא ראתה את זה כי היא בעצמה התחבאה, אבל היא שמעה אותה נושמת ונאנחת".

ביום רביעי 11.10.23 הגיעה הבשורה הנוראית שרומי נרצחה. יהי זכרה ברוך

רומי אליהו ברנט
רומי אליהו ברנט