הערב: התוכנית החדשה של אברי גלעד עולה לאוויר - ולכם יש תפקיד משמעותי

אברי גלעד חוזר בתוכנית חדשה, ואתם תוכלו להשמיע את קולכם בטלוויזיה - ולהשפיע. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לסרוק את הקוד שיופיע על המסך באמצעות הפלאפון שלכם - ולהצביע | מדד ישראל, תוכנית חדשה וחדשנית, כל ערב ב-19:00 ברשת 13

זמן צפייה: 00:33

התגעגעתם אליו? החל מהערב אברי גלעד חוזר למסך שלכם עם תוכנית חדשה. "מדד ישראל", רצועת האקטואליה החדשה של רשת 13 בהנחיית אברי גלעד, תשודר בכל ערב בשעה 19:00 ותאפשר לצופים להכריע בנושאים החמים שנמצאים על סדר היום.

התוכנית תעסוק מדי ערב בכותרות היומיות מזווית חדשה שעוד לא נעשתה, בזכות אמצעים חדשניים תאפשר התוכנית לצופים לקחת חלק פעיל במהלך השידור, להצביע ולהביע את דעתם בסוגיות הנמצאות במרכז סדר היום הציבורי והתקשורתי בישראל. ההשתתפות תתאפשר באמצעות סריקת QR קוד שיופיע על המסך ותוביל למסך שבו יתקיים המפגש בין תכני התכנית לצופה.

מדד ישראל, אברי גלעד, תמונה חיצונית
צילום: מדד ישראל, אברי גלעד, תמונה חיצונית

בין היתר, בתוכנית יוצגו לצופים שלושה אנשים שעשו משהו מיוחד ומרגש ובאמצעות סריקת QR קוד יוכלו הצופים לבחור את איש היום שתמונתו וסיפורו יופיע על מספר שלטי חוצות בצמתים מרכזיים ברחבי המרכז.

אנשי היום הם בדרך כלל האנשים שעשו דבר מיוחד ומרגש אך לרוב לא תראו אותם על שלט חוצות. הכותרות היומיות מאפילות על מעשיהם האדיבים, והתוכנית החדשה תעלה על הנס את מעשיהם ותחשוף את הציבור לסיפורים.