ילד בן 5 ננשך ונגרר לבריכת שחייה על ידי נחש באורך 3 מטרים - סבו בן ה-76 הציל אותו

סבו בן ה-76 של הילד צלל אל תוך הבריכה וחילץ את הצעיר, שהסתבך בתוך אחיזתו הקטלנית של נחש הפייתון שנועדה לדכא את הטרף שלו לפני אכילתו

נחש פייתון | צילום: shutterstock

בו בלייק בן ה-5 שיחק על שפת הבריכה בבית המשפחה בניו סאות' ויילס, שבאוסטרליה, כאשר נחש באורך 3 מטר קפץ לפתע מן השיחים. הפיתון נשך את הצעיר, צלל ביחד איתו למים והתפתל סביב אחת מרגליו.

סבו בן ה-76 של הילד, אלן, לא נשאר אדיש לאירוע, וצלל מיד לתוך הבריכה. הוא הצליח לשלוף את בו מתוך המים, כשהנחש עדיין כרוך סביב רגלו. לאחר מכן אביו של הילד, בן, הצליח לשחרר את אחיזת הנחש מרגלו של בנו הקטן.

כתבות נוספות

בריאיון שערך האב לתקשורת המקומית הוא סיפר: "הצלחתי לשחרר את הנחש תוך 20 שניות, בו היה מאוד אמיץ ולמרות שיצא מדמם הוא הגיע לבית החולים עם חיוך על פניו". בן המשיך ותיאר את האירוע: "בני הסתובב סביב הבריכה בזמן שהנחש ארב בשיחים וככל הנראה חיכה לטרף שלו, ברגע שהוא ראה את הילד הקטן הוא הרגיש מוכן לצאת למתקפה. ראיתי צל שחור גדול יוצא מהשיח וכשהם הגיעו לתחתית הבריכה, הוא כבר היה כרוך לגמרי סביב הרגל שלו".

לאחר ששחרר את בנו, בן החזיק בפיתון במשך כ-10 דקות בזמן שניסה להרגיע את ילדיו ואת אביו, לפני ששחרר אותו בחזרה לצמחייה. למזלה של המשפחה האירוע נגמר ללא נפגעים שכן למרות נשיכות הנחש, למזלו של בו הקטן הפייתון אינו ארסי, והוא יצא עם מספר פציעות יבשות.

המאמר תורגם מאתר SKY NEWS