"ג'ובס - כל מה שמשרד פרסום רוצה בלקוח"

דיגיטל פטרול - הקדימו להירשם וקבלו את המהדורה העדכנית

הביוגרפיה החדשה של סטיב ג'ובס מציעה כמובן הצצה נוספת, עמוקה יותר, לחייו של היזם והמנהל המוכשר הזה, בין השאר לטקטיקות השיווקיות והפרסומיות שהוא כה נודע בהן. מאט קריימר מ-AdAge טוען שג'ובס היה לקוח אידיאלי של משרד פרסום.

עוד במהדורה: סמסונג מדיחה את אפל מראשות טבלת מכירת הסמארטפונים, הנתח העצום של החשיפות הפרסומיות של אנדרואיד - ועוד.

האייטמים האלה ואחרים נלקחו כולם המהדורה האחרונה של הניוזלטר של TheMarker למקצועני תעשיית הפרסום והשיווק המקוון: דיגיטל פטרול. הירשמו וקבלו את המהדורה שתצא היום ב-12:00 (לרישום הקליקו כאן).

מקורות המידע לניוזלטר הם בלוגים ומקורות אינטרנטיים מובילים אחרים המתמקדים באירועים בענף. הניוזלטר יכול לשמש אנשי מקצוע במשרדי אינטראקטיב ומשרדי פרסום - פלנרים, מנהלי תקציבים, מנהלי קריאייטיב, מנהלי פיתוח עסקי, מנהלי מדיה, סופרווייזרים, מנהלי אסטרטגיה, מנהלי מכירות וקופירייטרים; וכן אנשי מקצוע מתחום השיווק - מנהלי שיווק, מנהלי פרסום, מנהלי תקציבים, מנהלי קשרי לקוחות, מנהלי פיתוח ואסטרטגיה ועוד.

הניוזלטר מופץ בתדירות של פעם בשבוע, ביום שני. הניוזלטר עוצב כך שלא יכלול תמונות, המקשות לעתים על טעינתם של ניוזלטרים, וכך שיכלול כמה שיותר מידע רלוונטי, עדכני ותמציתי. כל אייטם בניוזלטר מפנה למקורות שממנו הוא נשאב, מה שמאפשר העמקה והיכרות רחבה עם מיגון המקורות הרלוונטיים לענף המצויים באינטרנט.

הניוזלטר נכתב על ידי נתן ליפסון, מנהל האסטרטגיה והפיתוח המערכתי של אתרי TheMarker. לרישום לניוזלטר הקליקו כאן.