מסמארטפונים ועד רמקול חכם: כל המוצרים שגוגל תחשוף ב-4 באוקטובר

החברה צפויה להציג שלל מוצרים חדשים ובראשם שני סמארטפונים חדשים תחת המותג פיקסל. בנוסף ייחשפו באירוע נתב ביתי חכם, פלטפורמה למציאות מדומה ופרטים חדשים על גוגל הום

ביום שלישי הקרוב, 4 באוקטובר, תקיים גוגל השקה גדולה בו היא צפויה לחשוף שורה של מוצרים חדשים.
בלב ההשקה צפויים לעמוד שני הסמארטפונים החדשים של החברה, שיכונו ככל הנראה פיקסל ופיקסל XL, ויהיו הראשונים לצאת תחת המיתוג החדש ולא תחת מותג נקסוס כבעבר. מדובר בהרחבת המותג ששימש עד כה מוצר אחד, המחשב-טאבלט ההיברידי פיקסל סי.
נקסוס 5x . המכשירים החדשים יצאו תחת המותג פיקסל . צילום: יח"צ המכשירים מיוצרים על ידי HTC כאשר גוגל לקחה הפעם מעורבות גדולה יותר בתהליך העיצוב והייצור, עם מעבר מגופי הפלסטיק של מכשירי נקסוס לגוף אלומיניום וזכוכית, מצלמה ראשית של 12 מגהפיקסל וקדמית של 8 מגהפיקסל וסאונד סטריאופוני, על פי ההדלפות והשמועות שפורסמו עד כה. המכשיר הקטן יותר יגיע עם מסך 5 אינץ' והגדול עם מסך 5.5 אינץ', כאשר תג המחיר צפוי להיות גבוה יותר מזה של מכשירי הנקסוס ולהתחיל ב-649 דולר.

מוצר מרכזי נוסף, שכבר נחשף בכנס המפתחים של החברה במאי, הוא הרמקול החכם גוגל הום, התשובה של החברה לאמזון אקו. באירוע היא צפויה לחשוף פרטים נוספים אודותיו.
מוצרים נוספים עשויים לכלול נתב ביתי חכם חדש בשם גוגל ווי-פי, גרסה חדשה של הסטרימר כרומקאסט שתציע יכולות 4K ופלטפורמה חדשה למציאות מדומה על גבי סמארטפונים בשם DayDream, שאמורה להחליף את גוגל קארדבורד.