מיצי בוגד בלירון וכותל כדי להציל את איימי

בפרק סיום העונה של "המדרשה" שישודר הערב, מחליטים לירון וכותל לשתף פעולה עם דוד עזריה וכולאים את יונה, אביגיל, טובי ואיימי בדירה, אלא שמיצי לא מוכן לראות את הסבל שעובר על איימי ומנסה לעשות כל שביכולתו על מנת לחבל בתכנית שלהם ולהציל אותה

זמן צפייה: 00:53
עלילת העונה השניה של "המדרשה" שהכניסה את כל הצופים למתח תגיע לסיומה בפרק סיום עונה מותח במיוחד שישודר הערב (יום חמישי) בערוץ 13. לא נוכל לספר לכם יותר מדי על מה שעומד להתרחש בפרק, אז רק נזהיר אתכם מראש ונציין כי מדובר בפרק מפתיע וסוער שפשוט אסור לכם לפספס.
יהודה לוי, שמואל וילוז'ני ולירון וייסמן מתוך ''המדרשה'', עונה 2, פרק 12
לאחר שהתלבטו אם לשתף פעולה עם דוד עזריה ולחסל את יונה ואנשי המוסד, מגיעים לירון וכותל להחלטה שעליהם להסכים לתכנית שהוצעה להם וכולאים את יונה, אביגיל, טובי ואיימי בדירה. מיצי, שלא מוכן לשתף פעולה ולקחת חלק בתכנית, לא מוכן לראות את הסבל שעובר על איימי ומנסה לעשות כל שביכולתו על מנת לחבל בתכנית הפעולה שלהם. האם הוא יצליח לשנות את המצב? צפו בקטע מתוך פרק סיום העונה שישודר הערב (יום חמישי), מיד אחרי "המערכת" בערוץ 13 עוד על "המדרשה": לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים של "המדרשה" זה לא תרגיל, "המדרשה" ממשיכה גם באינסטגרם! רוצים לדעת לפני כולם מה עומד לקרות בפרקים הבאים? כבר עשיתם לייק לעמוד הפייסבוק של "המדרשה"?