המדריך המלא לגזרות השונות של הג'ינס

סקיני או סטרייט? גבוה או נמוך? הלכתם לקנות ג'ינס והסתבכתם מרוב מושגים וסוגים? תנו לנו לעשות לכם סדר

 

AMERICAN EAGLE JEANS אמריקן איגל ג'ינס

היי רייז ג'גינג, ג'גינג, סקיני, קיק בוט, סטרייט אלו רק חלק קטן מהמגוון האדיר של גזרות וסוגי הג'ינסים. אם פעם כל מה שידענו על הג'ינס זה המידה והצבע, היום חייבים לעשות עבודת תחקיר רצינית לפני קניית הג'ינס המושלם, אז תוציאו כלי כתיבה ותתכוננו להפוך למומחים לענייני ג'ינס.

High-Rise Jegging

נראה כמו ג'ינס מרגיש כמו טייץ, הג'גינג היא הגזרה הצרה ביותר והמבליטה ביותר קימורים וחיטובים. המראה המומלץ ביותר לעונות החורף הוא להכניס את שולי המכנס לתוך המגפיים. אחד היתרונות הגדולים במכנס הזה הוא בכך שהוא מגיע במגוון רחב של צבעים, שטיפות וגזרות ומאפשר להשתעשע בין סגנונות והכל בנוחות מקסימלית.

img_1473153990457-0

Jegging
ובעוד ה- High-Rise Jegging הוא בעל גיזרה גבוהה ה- Jegging קיים גם בגיזרה רגילה, אך מחמיאה לא פחות.

אמריקן איגל ג'ינס AMERICAN EAGLE JAENS

סקיני
מכנסי הסקיני הם בעלי גזרה מחמיאה, נוחה והם ללא ספק מושלמים למראה יומיומי ובעזרת כמה שינויים קלים הלוק הקליל הזה יכול להפוך למראה מושלם לערב. סקיני ונעלי סניקרס מגניבות יעבירו לך את היום בבית ספר בנוחות, כי באמת אין שום סיבה לא להיראות מעולה ולהרגיש נוח בו זמנית. חולצה חלקה וקרדיגן לימים היותר קרירים הם המתכון המושלם ללוק קלאסי.

img_1473153867890-0

Tom girl
הטום גירל ג'ינס מתאפיינים בגזרה רפויה, הם יוצרים מראה לא מתאמץ ופרקטי מצד אחד ונשי מן הצד השני. כיפול שולי המכנס למכפלת חיצונית יהפכו את המראה למרושל בצורה חיננית ויוסיפו קסם למראה הכללי. תתאימו למכנס סוודר חמוד ותיצרו את הלוק המושלם לימי החורף.

אמריקן איגל ג'ינס AMERICAN EAGLE JEANS

Kick Boot 
לא כל זוג ג'ינס צריך לכלול את המילה "סקיני" על מנת שיחמיא לגזרה. ג'ינסים בגזרת "Kick Boot" מעניקים מראה של רגל ארוכה וגזרה אלגנטית. היתרון הגדול של גזרה זו הוא בכך שהיא משתלבת היטב עם מגפיים גבוהות. הגרסה הכהה יותר של הג'ינס הזה מתאימה מאוד לאירועים פורמליים מפגישה עסקית ועד יציאה לחתונה ובתוספת נעלי עקב מדובר בלא פחות מלוק מנצח.

אמריקן איגל ג'ינס JEANS AMERICAN EAGLE

היכנסו לאתר AMERICAN EAGLE OUTFITTERS