5 טיפים שישדרגו לכם את הג'ינס

להגביה בעצמכם את הגזרה, לשמור על הצבע לאורך שנים ועוד: כך תהפכו את הג'ינס למושלם עבורכם

 

AMERICAN EAGLE JEANS אמריקן איגל ג'ינס

הג'ינס נמצא בכל מקום: ממסלולי התצוגה בפריז ועד קופת האקספרס בסופר. בתוך ים הג'ינס הזה כל אחד יכול לטבוע במגוון האין סופי, ובדיוק בגלל זה אנחנו כאן. תנו לנו לזרוק לכיוונכם גלגלי הצלה אופנתיים שיעזרו לכם לשדרג את הג'ינס ולעזור לכם להוציא את הלוק הכי מגניב שאפשר:

זה הכל רק משחק של טלאים
חז"ל אמרו "כל המוסיף גורע". מצד שני, חז"ל לא היו מובילי אופנה - וכיום המנטרה השולטת בבירות האופנה היא "כל המרבה הרי זה משובח". לכן, ההמלצה שלנו היא לרכוש מספר טלאים, לחמם את המגהץ - ולהתכונן להיראות קולים לפחות כמו ג'ואי מדגראסי. המלצת המערכת היא לבחור את האותיות של ראשי התיבות שלכם ולהדביק את האותיות מאחורי השוקיים.

לוח הכפל
הטאבו הגדול של עולם האופנה נפרץ, אם בעבר כיפול של המכנס כלפי חוץ היה איסור מוחלט, לפתע הוא הפך למראה החם של העונה. קחו לכן מכנסי עבודה של גברים וקפלו אותם כמה שיותר גבוה בעזרת סיכות ביטחון; מה שיותר גבוה - יותר טרנדי.

%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%9e%d7%95%d7%91%d7%99%d7%9c%d7%94

למען הביטחון
התופעה של מנות מפורקות שהשתלטו על עולם הקולינריה עושות עליה לתחום האופנה. הרעיון לפירוק הג'ינס הוא די פשוט: גזרו את החלק התחתון של הג'ינס (10 סנטימטרים מעל הקצה) וחברו מחדש בעזרת סיכות ביטחון. הרעיון הוא לחשוף קצת עור באזור הקרסוליים וליצור מראה קצת יותר מחוספס.

היפים והחמוצים
מומחי אופנה כבר מכירים את הנשק הסודי שמסייע לג'ינסים כהים לשמור על מראה רענן לאורך זמן: השרו את המכנס בחומץ לבן. החומץ מכיל חומצה עדינה שמנטרלת בקטריות ונועלת את הצבע של המכנס. המחמירים אפילו יותר מוסיפים שוט של וודקה (למשרה של הג'ינס, לא ללובש הג'ינס); האלכוהול מונע ריחות לא נעימים.

hol_16_fb_btl3
צילום: אמריקן איגל ג'ינס AMERICAN EAGLE JEANS

עסקים מבחוץ, כלה מבפנים
הרעיון הוא ליצר לוק שהוא מחוספס מצד אחד ונשי מהצד השני. לשם כך גזרי תחרה לריבועים ותפרי אותם בחלק הפנימי של הקרעים בג'ינס. אם הלוק המרוכך מוצא חן בעיניך, אפשר להרחיק עוד צעד אחד קדימה ולתפור לתחתית המכנס רצועה של תחרה.


היכנסו לאתר AMERICAN EAGLE OUTFITTERS