חברת ארונות הראל ו- nest מזרנים מלבישות את חדר השינה של הדיירים

אנחנו באמת מקווים שהדיירים יצליחו לקום למשימות...

בית האח הגדול בעונה החדשה מלווה בצבע הסגול כצבע מוביל של הבית. צבע זה המסמל מסתורין, יצירתיות, ואינטליגנציה גבוהה שהוא גם צעיר ושיקי אך גם נתפס כצבע בעל כבוד וייחודיות. בחירת הצבע נולדה משיתוף פעולה מיוחד בין מעצבי חברת ארונות הראל לבין מעצבי האח הגדול.
בעקבות הבחירה בצבע המיטות הסגול, מאות מטרים של בד שיובאו במיוחד מאירופה, הלבישו ועטפו את קירות הבית ואת כיסא חדר האח בעיצוב שממשיך את גבי המיטה הסגולים וחוברו לארגזי מצעים אינטגרליים בצבע ירוק - טורקיז עם גבי מיטה המשתלבים בצורת קירות הבית.

המיטות
עשר המיטות של דיירי האח הגדול בעונה החדשה, יוצרו במיוחד כך שיתאימו לדיירי האח הנכנסים. מידות המיטה 160/200 מדגם passion תוכננו במיוחד לאח הגדול, לכל מיטה ארגז מצעים וגב מיטה מרופד ונוח עם חריצים כל 20 ס"מ, שתוכנן במיוחד בגובה 110 ס"מ שימוקם מתחת לחלון המצלמות. מיטה נוספת באותו הדגם יוצרה לסוויטה מיוחדת שממוקמת בחדר אחר בבית.

המזרנים
את מיטות הדיירים פינקנו במזרנים איכותיים של nest מבית רסטוניק האמריקאית , מזרני האיכות אורטופדיים של nest מדגם dream big הם בעלי שילוב מיוחד של ויסקו איכותי, פולימרים ייחודים וכיסוי עליון הניתן לכביסה וניקוי, כיוון שבית האח הוא בית דינמי המאכלס בבית אחד את הדיירים המעניינים הנתונים למשימות שבועיות מעייפות רצינו להעניק להם את חווית השינה המושלמת,
דגם המזרן נבחר עבור דיירי האח הגדול ע"י יועצי השינה של nest כיוון שאנחנו לא יודעים מראש הרכב הדיירים , מבנה גופם ורצונותיהם, בחרנו במזרן זה שמתאים את עצמו לכל דייר ולכן אידיאלי לשימוש.

הדגם הייחודי נבחר אחרי בדיקות קפדניות של המזרנים ונוחות הדגמים ונבחר פה אחד לשמש את דיירי האח בעונה הקרובה.

לאחר ניסיונות רבים הצליחה חברת ארונות הראל לקבל את זיכיון היבוא הבלעדי של חברת nest מבית רסטוניק האמריקאית בעלת פרסי איכות רבים בארה"ב , כל דגמי המזרנים הייחודים מגיעים בקופסא קטנה יחסית המעניקה ללקוח הישראלי יתרונות רבים , חווית ה- unboxing של פתיחת המזרן זכתה לסרטונים רבים ושינתה את שוק המזרנים בישראל ובעולם וזוהי הפעם הראשונה שדיירי האח הגדול יכולים להנות גם הם מהמזרנים האיכותיים שלנו

המזרנים משווקים בבלעדיות בחנויות הרשת של הראל ואצל משווקים מורשים ברחבי הארץ

בבית האח נמצאות גם כורסאות ה- nest chair - הכורסה שהופכת למזרן בתוך 10 שניות!

הוצגה לראשונה בבית האח במשימת הבית המעופף , מתאים לכל חדר או בריכה , זוכת הפרס העיצוב הגרמני ,בעלת פטנט ייחודי ופרסי עיצוב רבים  משווק בישראל ע"י חברת נסט מזרנים מבית ארונות הראל.

מבית ארונות הראל

חברת הראל מאחלת לדיירי האח להנות משינה טובה ורגועה במשך כל העונה ומאתגרת את הדיירים במשימה הראשונה שלהם... לנסות להתעורר בבוקר!