ממי, אין לי אקסים: הדיירים שקיבלו את האקסים שלהם היישר אל הבית

להיתקל באקס ברחוב זאת לרוב סיטואציה לא נעימה ומפדחת אבל לרוב, היא נגמרת אחרי כמה דקות. כשאתה דייר בבית האח הגדול - מדובר בסיפור אחר לגמרי. בשבת הקרובה תיכנס לבית אקסית של אחד מהדיירים ולכבוד הכניסה המסקרנת הזאת, חזרנו אחורה לכניסות האקסים הכי זכורות מעונות העבר

Tocdei
ג'וזי זירה ונועה יונני | צילום: צילום מסך

ליהיא גרינר ואבירם בן שושן

בעונה השלישית של "האח הגדול", בלטה ליהיא גרינר שהייתה מאורסת באותו זמן לאבירם בן שושן. האירוסים לא מנעו ממנה להכנס לקשר רומנטי/מיני עם עתי שולברג, דייר נוסף בבית. הקשר עמד למבחן אחרי שהאח הגדול הכניס את אבירם לבית כדי להגיב על מה שראה מבחוץ, מה שגרם לליהיא להתמודד עם השלכות מעשיה קבל עם ועדה, וגרר הרבה מאוד בכי ומפח נפש.

Vlcsnap 2022 05 26 09h12m43s29
ליהיא מבינה שאבירם נכנס לבית | צילום: צילום מסך

מאיה בוסקילה ודודי מליץ

אי אפשר לדבר על אקסים מבלי להזכיר את עונת ה-VIP הראשונה, בה נכנסו לבית מאיה בוסקילה והאקס המיתולוגי דודי מליץ. קצת לפני הכניסה לבית, מליץ התראיין בתקשורת וחשף פרטים שבוסקילה פחות חיבבה, מה שגרם לכך שהם הפכו לגורם המתח המרכזי בתכנית. מאז השניים הקימו משפחות, לא אחד עם השני, אבל את הצרבת הקשה שהנוכחות שלהם זה לצד זו בבית עדיין קשה לנו לשכוח.

ג'וזי זירה ונועה יונני

כשנועה יונני, אז יוצאת "אהבה חדשה", נכנסה בכניסה השנייה של הדיירים, אי אפשר היה לפספס את הפרצוף של ג'וזי כשזיהה אותה. ג'וזי ונועה הכירו שנים לפני הכניסה לבית ושמועות רבות רצו על האם הם היו ביחד או לא היו ביחד בחוץ. עד היום אנחנו לא בטוחים בזה במאה אחוז, אבל הכניסה של נועה בהחלט הפתיעה את ג'וזי. השניים התקרבו זה לזו בבית מאוד וניהלו משהו קצרצר שלדעתנו אפילו הם לא יודעים להגדיר.

Tocdei
ג'וזי זירה ונועה יונני | צילום: צילום מסך

אביבית בר זוהר ואביב זילבר

במהלך העונה הרביעית, אחת המשימות בבית הייתה "המשימה החיובית" בה האח הגדול הציע מגוון הצעות לדיירי הבית במהלך היום, ועליהם היה לענות בחיוב להצעות כדי לא לפגוע בהצלחת המשימה ובתקציב השבועי. האח הגדול קרא לשי רגב, משתתף אותה עונה, לחדר האח, ולאחר מכן גם לאביבית. האח הציג בפניהם את תעודת הזהות של אביב זילבר, האקס של אביבית, עליו דיברה בבית לא מעט, ושאל אותם אם להכניס אותו כדייר לבית. השניים ענו בחיוב מכורח הנסיבות ואביב נכנס לבית, אך לאחר 48 שעות ביקש לעזוב.

ליאור דואק ונועם לוי

בדיוק כשליאור דואק ותקוה גדעון התחילו להתקרב זו לזה בכניסה השנייה, נכנסה נועם לוי כדיירת וגרמה לליאור להשתנק ברגע שירדה מהמדרגות. נועם ניהלה מערכת יחסים קצרצרה עם ליאור בחוץ, ואפילו נטען שהייתה טריגר לפרידה שלו מבר אביבי, האקסית המיתולוגית. ליאור טען לא פעם שהיא נכנסה לבית האח כדי לרכוב על הגב שלו והקפיד לשמור על מרחק בריא. בקשר עם תקוה, אגב, זה לא פגע.

Vlcsnap 2022 06 09 18h48m23s89
ליאור מקבל את פניה של נועם | צילום: צילום מסך

אביחי אוחנה וג'ודי עמר

הזוכה של העונה ניהל מערכת יחסים די סוערת בבית עם מעיין אשכנזי, כזו שהמשיכה הרבה אחרי שהמצלמות כבו, אבל כבר בתוך הבית השניים נאלצו להתמודד עם כניסתה של האקסית. בכניסה השנייה של הדיירים, נכנסה לבית ג'ודי עמר בזמן משימת ההתעלמות, בה לדיירים הישנים היה אסור לדבר. אביחי וג'ודי הכירו במבחני הקבלה לבית ונרקם ביניהם קשר עמוק ומיוחד לדבריה של ג'ודי, שהסתיים קצת לפני שאביחי נכנס לבית. ג'ודי נכנסה במטרה לבחון את מערכת היחסים של אביחי ומעיין ולנסות לזכות בלבו. "מלב אל לב, אביחי לא יעמוד בזה", היא אמרה בתעודת הזהות שלה. כאמור, המהלך הזה דווקא פחות הצליח.

Anbtzp
אביחי ומעיין לא יודעים מה מצפה להם | צילום: צילום מסך