יהודה ואלמוג לא לבד: מועדון הלבבות השבורים של האח הגדול

הפרידה של יהודה ואלמוג שברה לנו הלב, ולא בפעם הראשונה - השניים מצטרפים לרשימה ארוכה של זוגות שהתאהבו בבית האח עד שהמציאות בחוץ עשתה את שלה והפרידה ביניהם

זמן צפייה: 00:31

השבוע התבשרנו שיהודה יצחקוב ואלמוג חדד נפרדו אחרי למעלה משנה של זוגיות מחוץ לבית האח. יהודה ואלמוג אמנם לא שרדו המון זמן יחד, אבל הם היו אחד מהזוגות היציבים ביותר שהכרנו והתגוררו יחד בביתו של יהודה. כזכור, אלמוג נכנסה בכניסה השנייה לבית וסימנה את יהודה כמטרה ולעומת רוב דיירי הבית שנהגו לריב איתו באופן יומיומי, אלמוג ידעה להכיל את יהודה ולהרגיע אותו. יחד הם הציגו על המסך מה שנראה היה כמו זיווג מושלם ונראה היה שגם מחוץ לבית הם מצליחים לשמור על אש גדולה. יהודה ואלמוג יכולים להתנחם בכך שהם לא הזוג הראשון שלא הצליח לשרוד גם מחוץ לתכנית. לאורך השנים יצאו מבית האח סיפורי אהבה רבים שלמרות ההבטחה, נגמרו בפרידה.

יאנה יוסף וקותי סבג

הרומן בין יאנה וקותי התחיל אי שם בשלהי העונה הרביעית ב-2012, בה קותי יצא הזוכה הגדול. זאת הייתה אהבה שגרמה גם לציניקנים שבינינו להאמין מחדש באהבה. יאנה התאהבה בקותי כנגד כל הסיכויים וזו הייתה אהבה ממבט ראשון. אחרי הזכייה הגדולה, השניים התאחדו מחוץ לבית וחיו יחד במשך חצי שנה במרכז תל אביב כשהם מככבים במדורי הרכילות. בתום חצי שנה יאנה ארזה את חפציה ועברה לדרום העיר לבדה. אבל אל חשש. מאז יאנה, שהספיקה להתגייר, נמצאת בזוגיות מאושרת עם ציון ברוך ויחד הם הביאו שלושה ילדים לעולם. גם קותי קיבל סוף טוב: כיום הוא בזוגיות עם מגי אזרזר ולא מזמן נולדו להם תאומות בשם מיקה-אלה ואורי.

יאנה יוסף וקותי סבג
יאנה יוסף וקותי סבג | צילום: צילום מסך

קסניה טרנטול ועומרי בן נתן

הזוגיות מעוררת ההשראה של קסניה ועומרי החזיקה מעמד לאורך שהותם בבית, כשאפילו החומה הסינית שחצצה את הבית לא הצליחה להפריד ביניהם. לאחר היציאה מהבית השניים עברו לגור יחד בגבעתיים ואפילו אימצו כלבה חמודה. ב-2017, במהלך ביקור בכותל, עומרי כרע ברך והציע לקסניה נישואים. למרות ההצעה הרומנטית, השניים ביטלו את החתונה ועזבו את דירתם המשותפת.

דנית גרינברג ואליאב אוזן

לאורך השהות שלהם בבית, אליאב ודנית הפכו לרומן המדובר בבית, אלא שאז נכנסה נופר מור בכניסה השנייה וכך התפתח לו משולש אהבה שלא היה מבייש טלנובלות ארגנטינאיות. אליאב ונופר יצאו מהבית כזוג אך נפרדו כעבור חודשיים בלבד. למרבה שמחתו של אליאב, דנית הייתה פנויה וקיבלה אותו בזרועות פתוחות. כעבור שנתיים הם התחתנו ותחזקו יחד זוגיות מתוקשרת ופוטוגנית במיוחד, במהלכה אף פתחו יחד קליניקה לרפואה אסתטית. בסופו של דבר, לאחר 5 שנות נישואים הודיעו השניים שהם מתגרשים.

דנית גרינברג ואליאב אוזן | צילום: צילום מסך

עדן סבן ואנדל קבדה

עדן ואנדל היו זוג לוהט במיוחד והיה נראה שהאהבה שלהם תחזיק לנצח. סיפור האהבה שלהם היה בוסרי ומתוק, כזה שעושה חשק להתאהב עד שתכאב הבטן. את סיפור האהבה הזה הם המשיכו גם לאחר היציאה מהבית ומיד עברו לגור יחד, אבל כמה חודשים לאחר מכן הם הפרידו כוחות. כמו זוגות רבים גם הם למדו שמגורים משותפים מחוץ לבית האח לא מתאימים לכל אחד.

שני גולדשטיין ועומר גורדון

בעונה השמינית עומר גורדון היה מדיירי הכניסה השנייה, והוא כבש את שני כבר ממבט ראשון. שני, שסיימה באותה עונה במקום השני והמכובד (והמתבקש לשמה) עם יציאה מבית האח הגדול מיד עברה לגור עם גורדון במרכז תל אביב והשניים הרעיפו אהבה זה על זו בלי סוף וגרמו לכולנו לקנא. אבל לא כל הנוצץ זהב, ולאחר שנתיים של זוגיות סופר פוטוגנית ומרימה שני החליטה שהיא רוצה קצת להיות לבד והם נפרדו לשלום.

שני גולדשטיין ועומר גורדון | צילום: צילום מסך

מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה

אביחי אוחנה זכה לא רק בפרס הגדול אלא גם באהבה גדולה. אביחי, כבד הראייה, התאהב במעיין אשכנזי שנכנסה לבית לאחר שיצאה עם עומר אדם. מערכת היחסים שלהם נבנתה לאט וידעה לא מעט סערות בתוך הבית. לאחר שאביחי זכה, הם המשיכו את הזוגיות שלהם מחוץ לבית אך לאחר שמונה חודשים נפרדו ושברו לכולנו את הלב. אלא שאז קרה דבר מפתיע: השניים הודיעו על קאמבק שהיה מוצלח והם המשיכו יחד לעוד שלוש שנים של זוגיות צמודה. הפרידה הסופית שלהם הגיעה חודשיים לאחר מכן והותירה את כולנו שבורי לב.

גל גברעם ותום חיימוב

הרומן שהתפתח בין העו"ד החתיך והמבטיח לבין אושיית האינסטגרם הצעירה התחיל עם תחילת העונה והיה לוהט במיוחד. למרות פער הגילאים ביניהם, גל ותום היו אחד הזוגות הבולטים והמבטיחים בתולדות התכנית. בזמן שהותם בבית הם הקפידו להתאמן יחד ברחבי הבית ולהתגנב למזווה ולאכול ממתקים בסתר. השניים המשיכו להפגין זוגיות מתוקשרת ונוצצת גם מחוץ לבית. בסופו של דבר, לאחר שמועות רבות, הודיעו השניים שהם נפרדים לאחר קצת יותר משנה של זוגיות ומגורים משותפים.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-big-brother-season-03-clips-2626-part-2012222308' autoplay='0' credit='צילום מסך' desc='תום חיימוב וגל גברעם' poster='https://media.reshet.tv/image/upload/c_scale,f_auto,h_100,q_auto:low/v1613302155/HD2_132531450360060000_burqhc.jpg' kid='1_33712xtk' duration='']

מגי טביבי וישראל אוגלבו

ישראל הגיע לאח הגדול במטרה לנצח (מטרה שהוא לגמרי הגשים) והוא לא התכוון להתחיל קשר רומנטי בבית, אבל הוא לא יכול היה לעמוד מול מגי טביבי. השניים היו יחד 120 ימים בבית האח וייצרו לא מעט כותרות ועניין לקהל במיוחד עקב העובדה שלמגי חיכה בן זוג בבית. אחד הרגעים הזכורים של השניים היה כאשר ישראל התוודה בפני מגי על רגשותיו ואמר לה שהוא לא ציפה שמישהו ייכנס לו ללב. הם נפרדו חודש לאחר שיצאו מהבית, לטענתם על מנת שיוכלו להתמקד בקריירות שלהם.

מריה דומרק ורועי קורנבלום | צילום: צילום מסך

כעת נותרו רועי קורנבלום ומריה דומרק כזוג האחרון ששרד מאז העזיבה מבית האח הגדול. במהלך העונה הכימיה בין השניים בלטה לעין והביאה לביקורת ברשתות החברתיות משום שמריה הייתה אז בזוגיות. זמן קצר לאחר שיצאה מבית האח, נפרדה מריה מהחבר, והשיקה זוגיות רשמית עם רועי שמחזיקה עד היום. השניים נראים מאוהבים ומאושרים ואנחנו מקווים שיישארו כך לעד.