דיאנה מגיבה לפרידה של אילנה ודניאל: "פתאום נכנסת דנה והוא מוותר בשנייה, היא נחשה לא קטנה"

דיאנה טרננקו אמנם הודחה שלישית מבית "האח הגדול", אבל מי שהיא חצי מהצמד אילנה ודיאנה לא תצא לנו מהראש בכזאת קלות. אחרי סופ"ש סוער שבו אילנה ודניאל הפרידו כוחות, דיברנו עם דיאנה על הפרידה, על זה שדניאל העמיד אותה להדחה - וגם על דנה

זמן צפייה: 03:13

השבוע האחרון בבית האח הגדול היה ללא ספק סוער, ורק אחד מהדברים שקרו היה שאילנה ודניאל החליטו לסיים את הקשר שלהם ולהפריד כוחות. מי שהיה לה מה להגיד על הפרידה הזו היא דיאנה, שראתה מבחוץ את אחותה מתמודדת עם הפרידה והיה לה לא מעט מחשבות בנושא.

דיאנה, מה דעתך של על הפרידה של אילנה ודניאל?

"זה היה צפוי", מספרת דיאנה, "פרגנתי לו ואמרתי שהוא ממש בוגר ושיש על מה לדבר איתו. מצד אחד לא שפטתי את הגיל, כי ראיתי שטוב לה איתו". היא ממשיכה: "מהצד השני הוא כן ילד, אז זה היה צפוי שכשתיכנס דיירת שיותר מתאימה לו ושהיא בגיל שלו - הוא יוותר. אני הזדעזעתי קצת כי לא עושים דבר כזה. חודשיים שלמים הוא היה עם אילנה, הם היו ביחד מהבוקר עד הלילה. פתאום נכנסת דנה ובשנייה אחת הוא מוותר, התאכזבתי ממנו מאוד".

כשנשאלה על סיכוי לקאמבק, ענתה דיאנה: "לא נראה לי. אחותי היא דמות מאוד חזקה בחוץ, בבית זה קצת נעלם. בחוץ, אין מצב שמישהו היה מוותר עליה ומזלזל בה ככה. נראה לי שאחרי דבר כזה היא לא תוכל לחזור אחורה".

כתבות נוספות מתוך "האח הגדול":

מה את חושבת על דנה?

"אני לא יכולה לשפוט אותה, כי אני לא מכירה אותה באמת. אבל לפי מה שראיתי היא נחשה לא קטנה", משתפת דיאנה. "לפי הפרק שראיתי אתמול, היא רוצה שאילנה כבר תצא מהבית. דנה רק הגיעה לבית, היא חדשה. איך היא יכולה לדבר ככה על אנשים שהם מההתחלה בבית? היא לא באה לי כל כך טוב בעין".

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-big-brother-season-04-clips-26-part-02' autoplay='0' credit='' desc='' poster='' kid='1_5of27pup' duration='']

בהתחלה - תמכת בקשר של אילנה ודניאל?

"באחד הפרקים כן הזהרתי אותה לגביו. אמרתי לה 'אילנה, את לא שם'. היא רגילה לגברים אחרים, גברים שיש להם כבר משהו בחיים, פחות ילדים כמו דניאל. אבל היא באופי שלה אישה שמחליטה בעצמה דברים, אז היא לא הקשיבה לי והלכה על זה. זה שלה, אני באמת אמרתי שאם טוב לה אז טוב לי. היא נפגעה וראיתי את הדמעות שלה וזה הכי קשה בעולם כי היא אחותי אבל אני כן הזהרתי אותה".

ראית שדניאל העמיד אותך להדחה בשני פרקים?

"כן, הייתי בהלם. ביום שיצאתי מהאח הגדול פגשתי את חברות שלי, והן ישר אמרו לי את זה. קיבלתי שוק של החיים כי בחיים לא חשבתי שדווקא דניאל יעמיד אותי להדחה".

"יכול להיות שהפרעתי לו", היא מסבירה, אחרי ששאלנו אותה למה היא חושבת שהוא עשה את זה. "יכול להיות שהוא חשב שכשאני בבית, אילנה יותר איתי ופחות איתו. אז אני לא בטוחה מאיזה סיבה הוא עשה את זה, אבל היו כל כך הרבה אנשים שהוא לא התחבר אליהם בבית, אז למה דווקא אותי הוא העמיד? באמת התחברנו, עלינו כל הזמן לנסט והיו לנו שיחות, התאכזבתי מאוד".

אם היית יכולה להגיד משהו לאילנה שעכשיו נמצאת בבית- מה היית אומרת?

"שהיא אישה חזקה, שתרים את הראש. היא יודעת מה היא שווה. כל מדינת ישראל איתה, המשפחה איתה, הבן שלה איתה, כולם אוהבים אותה והכל בסדר. זה קטן עליה אחרי כל מה שהיא עברה בחיים ומגיע לה הכי טוב בעולם".

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-big-brother-branded-04-blu-biladi-self-03' autoplay='0' credit='' desc='' poster='' kid='1_monn9btb' duration='']