היום שאחרי דיאן: איך הגיבו הדיירים להדחה המפתיעה?

בסיומה של הדחה מותחת ודרמטית במיוחד, דיאן, אחת מהדיירות הבולטות בבית, הודחה. הבוקר, הדיירים התעוררו לבוקר ראשון בלעדיה ונראה שמאורעות אמש עדיין מרחפים באוויר הבית

זמן צפייה: 01:11

ההדחה הרביעית של העונה, זו של אליאב טעטי, הפתיעה את כולם - מהצופים ועד הדיירים, אבל אף אחד לא היה מוכן להדחה של דיאן שוורץ. דיאן נכנסה לקרוסלה וכשהדלת נפתחה, הדיירים הופתעו לגלות במקומה את דרור, הדייר החדש והאחרון שנכנס לבית האח הגדול בעונה הנוכחית. התגובות ברגע זה היו נדהמות אבל נראה שעד עכשיו הבית לא לגמרי מעכל.

כתבות נוספות בנושא "האח הגדול":

הראשון להיות מושפע מאירועי אמש הוא כמובן נתנאל, בן זוגה של דיאן כמעט מהיום הראשון שלהם בבית. רגע אחרי שדיאן יצאה מהבית, נתנאל נשבר. הדיירים התגודדו סביבו וניסו לחזק, בזמן שדרור זכה לקבלת פנים אדישה יחסית - כנראה לאור העובדה שכלל לא ידעו כי מצפה להם כניסה נוספת.

אחרי לא מעט דמעות, נתנאל החליט שלא יוכל להמשיך לישון על אותה המיטה, שמלאה בזיכרונות, וביקש לעבור למיטת חדשה, אותה הוא לא שכח לקשט עם תמונתה של דיאן. הבוקר, הוא סיפר שאחרי שהתקשה להירדם, הוא חלם על דיאן, ובחלום היא כלל לא הודחה. בהמשך, הוא סיפר לדרור שהוא רואה את מערכת היחסים שלהם ממשיכה גם מחוץ לבית.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-big-brother-season-04-clips-2626-part-2208010114' autoplay='0' credit='' desc='' poster='' kid='1_649rn58k' duration='']

לעומת נתנאל, רוב הדיירים דווקא הגיבו קצת אחרת. חוץ ממרינה, שהייתה קרובה לדיאן ותיארה אותה כאחד מהדיירים שהכי קרובים אליה בבית, שאר הדיירים לא לגמרי עיכלו את העניין. הבוקר, הם דיברו על ההפתעה שתפסה אותם לא מוכנים כשראו את דרור יושב בקרוסלה במקום דיאן. הם דיברו על מערכת היחסים שלה ושל נתנאל, לא בנוכחותו, וגרסו שהיא דווקא לא תחזיק מעמד בחיים האמיתיים. בכמה וכמה שיחות שהתנהלו בבית, רבים מהם ניחשו שההדחה תעשה טוב לנתנאל. האם הם צודקים? נגלה בהמשך.