אח איזה בית

בתחילת דצמבר נפתחה העונה החדשה של "האח הגדול" וחוץ מלהתעניין בדיריי ה- Vip'S שנכנסו פנימה, עיצוב הבית, כמו תמיד, עמוד במרכז הבמה

שימרי גל נובק אשר עיצב את בית האח בעונה הקודמת, הופקד גם העונה הנוכחית לעצב את הבית הכי מסוקר במדינה. אז עוצב הבית עם קריצה לסרטיי הבמאי עטור הפרסים פדרו אלמדובר כשהוא מתאפיין בצבעוניות עזה, טקסטורות אמיצות ומחוות גדולות.

העונה הבית "נרגע" והצבעים הוחלשו. צבעי הכתום, אדום וצהוב הוחלפו בפלטת צבעים הרמונית של כחולים, וסגלגלים לצד אפורים- שחורים -ולבנים.

לדברי שמרי: "הבית עוצב ברוח מלונות הבוטיק עם נגיעות מרומזות לשנות ה-80. קווים נקיים ומעודנים, אסתטיקה נקייה ונינוחה, טקסטורות חמימות וטקסטיל עוטף ומכיל".

על מנת לעמוד במשימה, רתמה ההפקה את מותגי העיצוב הבולטים בהם RENBY RED המותג הצעיר והנגיש של רנבי המתמחה בטקסטיל והלבשת הבית ומציעה וילונות, בדי ריפוד, טפטים, מצעים ושטיחים בקו צעיר, עכשווי ונגיש.

שימרי בחר במגוון עשיר של בדי ריפוד, וילונות וכריות נוי במגוון טקסטורות ובפרט שיעטפו את המתמודדים ויעניקו להם תחושה נעימה ומחבקת מהקרה הירושלמית של נווה אילן.

כך לצד הקרניזים, הבריקים, הפסיפסים, טלפון החוגה, הקשתות, ספת הקפיטונאז', ועוד אלמנטים שאצר שימרי כמחווה לשנות ה-80 הוא ליהק רהיטים אייקונים שנוצרו עי מעצבי השעה. דוגמת כורסת האח שעוצבה באווירה פרחונית סטייל משחקי השף ורופדה בבד סגלגל ממותג RENBY RED.

מיטת הקינג סייז באורך של 8 מטרים ו-5.3 מטר רוחב אשר הייתה הפתעת המתמודדים בעונה הקודמת התפצלה. בין אם בזכות היות הדירים Vip או בשל הביקורת שהושמעה, העונה כל מתמודד זכה למיטה מפנקת בבד ריפוד סגלגל המשתלבת בהרמוניה נפלאה עם חדר בו וילון סגול וקירות ושטיחים בהם שולטת פלטת צבעים כחולה-סגולה-תכולה.

במקביל לעליית האח הגדול לאוויר, תציג RENBY בקדמת אולם התצוגה שלה ברחוב הרצל בתל אביב קולקציות מרהיבות של בדי ריפוד, וילונות, שטיחים, כריות ומצעים בלוק עכשווי, רענן, צעיר, ויותר מכל - במחיר נגיש, של המותג Renby Red, במטרה להרחיב את קהל הלקוחות המזדהים עם ערכי החברה, שחרתה על דגלה ערכים כמו : איכות, חדשנות ויוקרה.

צילום: ליאור גרונדמן

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ