היום ה-91: הדיירים שוב בישראל

רגע אחרי שנחשפה רשימת המועמדים להדחה (אלי, דניאל, מריה וסימה), הדיירים המריאו לטיסה לילית מקוריאה ונחתו בישראל. כל העדכונים ממש כאן

זמן צפייה: 04:25
| צילום:

 23:00 – הדיירים מעכלים את הריב בין מירב לאליאב

אליאב כועס ופגוע בעקבות הריב עם מירב. דניאל מנסה להרגיע את אליאב ומסכימה שמירב התנהגה אליו בצורה לא מכבדת: "בסיטואציה הזאת עם מירב אני מסכימה איתך, היא לא פנתה אליך כמו שצריך היא לא הייתה צריכה להגיד לך לסתום". היא מבטיחה להישאר חברה שלו ולא לעזוב אותו לבד.מירב בוכה אחרי הריב. מריה ואדל מגיעות לעודד אותה. סימה מזכירה למירב את הריב שלה עצמה עם אליאב ומקשרת בין המקרים: "המקרה שלך עם אליאב זה בדיוק כמו המקרה שלי - הוא התעצבן שאני יוצאת על אביבית״.בהמשך, רועי ואדל מעודדים את מירב ובו בזמן מנסים לגרום לה להבין שהיא טעתה בריב עם אליאב. בינתיים בחצר, אלי מעודד את אליאב: "תהיה חזק, הבית הזה יוצא משפיות".

22:00 – הריב בין אליאב למירב הדיירים מסיימים לאכול את ארוחת הערב. אביבית חוזרת לסורה ולא עוזרת לסימה ומירב לשטוף את הכלים ולנקות את שולחן האוכל אלא יושבת ומקריאה לאלי תהילים והלכות רמב"ם. מירב מחליטה לא לדבר יותר עם ישראל: "אני לא עושה שיחות יותר עם אף אחד. אם בא לו להגן על אביבית למרות כל מה שעברנו, שיגן אליה". לדניאל היא אומרת בהקשר של ישראל: "אני לא ליצן החצר שלהם - מתי שהם רוצים הם צוחקים איתי ומתי שהם רוצים הם חובטים בי". בהמשך, פיצוץ גדול נרשם בין מירב ואליאב. אליאב: "בגלל ההתנהגות שלך לקחתי רוורס ממך. את לא יודעת לקבל ביקורת. אם את רוצה לזלזל במישהו - לא בי". מירב מגיבה: "אם ההתנהגות שלי לא מוצאת חן בעיניך, אתה מוזמן להתרחק ממני".
21:00 - אף פעם לא מאוחר לקינוח הדיירים יושבים לאכול את ארוחת השישי מהבית. רועי מתרשם מכך שהיאסו דואגים לישראל כמו משפחה. דניאל רואה את כמות האוכל שנשלחה מהמשפחה ומכריזה שלא צריך לבשל עכשיו שבוע. במהלך הארוחה הדיירים מדברים על הפרקים של "אף פעם לא מאוחר" שראו במהלך הטיסות. הדיירים מסכימים כי רבקה מיכאלי וציפי פינס הן המצטיינות. אחרי הארוחה, סימה מביאה את הקינוחים ששלחו אמא שלה ואמא של אביבית - והדיירים מחסלים הכל.
20:00 –  הפתעה לדיירים: אוכל מהבית הדיירים מסיימים להתארגן לקראת שבת. אדל מעירה לעמוס על שהוא מבלה יותר מדי זמן במקלחת. ישראל ואלי מחליפים בגדים. מריה אומרת לרועי שמגיע לו להצליח והיא בטוחה שהוא גם יצליח. השניים מתחילים לדבר על השקפת העולם הדומה של רוב האנשים בעולם. ״הרבה אנשים חיים בעתיד ולא בהווה״, אומרת מריה. ״כולם חושבים על הפנסיה ומה יקרה להם כשיהיו זקנים". האח הגדול מודיע לדיירים להתכנס בחדר האוכל. הדיירים מזהים את האוכל שהגיע לכל אחד מהבית ומתרגשים. אביבית מתלוננת: "אני היחידה שלא קיבלה כלום מהבית. אני לא מבינה את זה, אימא שלי קונדיטורית שפית", אבל אז היא מדלה כי בחצר מחכה הטוכל של אמא והיא פורצת בצעקות של שמחה. מאוחר יותר אומרת אביבית לאלי שהבית הזה מוציא ממנה הרבה אמוציות. אלי משיב כי הבית מוציא ממנו בעיקר עצבים.
19:00 - להיט על שולחן הניתוחים של רועי ומריה הדיירים יושבים בחצר ומחכים לכניסת השבת. האח הגדול מודיע לדיירים שיש להם מים חמים ושהחצר נסגרת. מריה שרה את ״טודו בום״ של סטטיק ובן אל. רועי אומר שלשיר יש מילים טיפשיות, ומריה טוענת שזה להיט פופ ושהוא לא אמור להיות עמוק.
18:00 - למירב נמאס מחצי מהדיירים דניאל מספרת לאליאב ועמוס שהיא תרצה לשחק בסדרה לילדים אחרי התוכנית. היא ועמוס מעבירים בהמשך עוד שיעור קצר באנגלית. בחדר השינה, מירב מדברת על תחושת מיאוס: "אני לא יכולה לראות חמישים אחוז מהדיירים כאן". כדי לעודד את רוחה, סימה מעניקה למירב עוגן קטן במתנה. מירב מתרגשת מהמתנה ואומרת לסימה: "אני מכירה את זה! זה נפל לי מהנעל, אני מחפשת את זה חודש". לאחר מכן היא אומרת שאין לה כוחות לריב עם אלי ושהיא לא מעוניינת להיזכר כמי שרבה כל הזמן בבית. בחצר, אדל אומרת לאביבית שמריה חייבת להתרחק מרועי אבל היא לא מבינה את זה. וישראל מספר לדניאל ועמוס על התחושה שלו - שני דיירים יודיו מחר ולא רק אחד.
17:00 - אביבית ואדל חושדות: תהיה הדחה כפולה הדיירים רוקדים בחצר לצליל מוזיקה טראנס ורגאטון. באמצע המסיבה סימה מקבלת קריאות מגבעת הצעקות, והאח הגדול עוצר את המסיבה ומכניס את הדיירים לתוך הבית. סימה מספרת לרועי על התקופה הקשה שעברה לאחרונה ועל כך שבעלה מרוכז כולו בעבודה במשך השבוע חוץ משבת ואז הוא מקדיש את עצמו לה ולילדים. בנוסף, היא מספרת לרועי על החזרה המשמחת ממיאמי לישראל: "תוך חודש הרגשתי שקיבלתי שוב את החיים. שם הייתי 12 שנים ולא הרגשתי ככה". בסלון, אביבית ואדל חושדות שהאח הגדול הולך להדיח דייר נוסף ובעצם ההדחה השנייה הולכת להיות הדחה בהפתעה.
16:00 - אביבית מגייסת את המעריצים שלה למען אלי ישראל ואביבית אוכלים ארוחת צהריים שאביבית הכינה. עמוס ממשיך בדיאטה ומקבל ארוחה שכוללת בעיקר סלט וכבונוס הוא מקבל קפה ללא סוכר וללא קפאין. לאחר מכן אליאב נכנס למטבח ואביבית מחלקת לו ולישראל עוגה שאפתה. וכמובן עמוס לא מקבל חתיכה. אלי נכנס למטבח ומבקש עוגה. אביבית גוערת בו על כך שהוא התעלם ממנה כשהיא שאלה אם הוא רוצה לאכול וגוערת: "כשאני קוראת לך אתה בא". רועי נכנס למטבח ומבחין באביבית שוטפת כלים ונדהם: "אני לא מאמין, אביבית, את עושה כלים!". האח הגדול מודיע לדיירי הבית שהם מקבלים סמארטפונים כדי לתעד איך עוברות עליהם השעות האחרונות לפני כניסת השבת ומפנק אותם במוזיקה בחצר. רוב הדיירים מוסרים דרישת שלום למשפחות ורק אביבית מנצלת את הזמן כדי לקרוא למעריצים שלה להשאיר את אלי בבית.

15:00 - טיפים לבישול באדיבות ישראל 

אביבית מבשלת להנאתה במטבח עד שישראל מחליט להתערב לה. ישראל, שיודע שאביבית לא אוהבת שמתערבים לה בבישולים, מתחיל להעיר לה דברים כמו להוסיף מלח או על מידת העשייה של חזה העוף שהיא הכינה. אביבית צוחקת ואומרת לישראל שהוא יכול לתת לה עצות בהמון נושאים, אבל בבישול הוא לא יכול ללמד אותה כלום. ישראל אומר לאביבית שמכולם ותמיד אפשר ללמוד. לדבריו, אפילו השף מאיר אדוני אמר משפט שהפך חקוק בפי כל: "מכל מלמדיי השכלתי". אביבית, שיודעת היטב שזה לא משפט שהמציא אדוני, פורצת בצחוק יחד עם ישראל שצוחק מהשטות של עצמו.

14:00 - הראפ הצעקני של רועי מירב מסדרת לדניאל את הציפורניים בזמן שישראל מספר את רועי. רועי מציע למריה לבוא להיות החופפת שלו ומריה משיבה לו שהוא היה מת שהיא תחפוף לו, אבל הי מתיישבת ליד. בזמן שאביבית מתחילה להכין ארוחת צהריים לדיירים, רועי מסיים להסתפר ויוצא אל החצר ומתחיל בקטע ראפ משוגע. אביבית וישראל המומים למשמע שיר הראפ הצעקני של רועי בחצר. אביבית אומרת לישראל: ״אחר כך אומרים שאנחנו המשוגעים בבית". 13:00 - למה מריה מאוכזבת מעצמה? הדיירים מחפשים תעסוקה ומתפזרים ברחבי הבית. אביבית מכינה כדורי שוקולד בזמן שאלי וישראל יושבים בסלון ומשחקים זוג או פרט. אביבית אומרת לעמוס שהוא צריך לחזור לאכול, מבקשת ממנו לאכול כל בוקר ומסבירה לו שהדיירים סתם מציקים לו כשהם אומרים לו שהוא משמין. בינתיים, מריה ורועי בשיחה שקטה בחדר השינה. מריה משתפת את רועי עם דמעות בעיניה שהיא לא מבינה איך יכול להיות שאליאב מעמיד אותה להדחה אחרי שלושה חודשים שהם יחד בבית. מריה לרועי: "אני פשוט מאוכזבת מעצמי, איך יכול להיות שלא נכנסתי לבן אדם לראש אחרי שלושה חודשים. איך הוא מעמיד אותי להדחה לפני החדשים. אני פשוט לא מבינה את זה ועדיין מאשימה רק את עצמי". רועי מנסה להרגיע את מריה ומסביר לה שזה לא קשור לפרק הזמן שבו הם שוהים יחד בבית, אלא קשור לכימיה ביניהם, וזה היא מרגישה קשורה אליו זה לא אומר שזה הדדי. ישראל מצטרף לשיחה וגם הוא מנסה להרגיע את מריה מהצד שלו ומסביר לה שאין דבר כזה דייר ותיק, דייר חדש, כולם כאן דיירים וכולם משחקים משחק כדי לזכות בפרס. לדבריו, אין פה משפחה, יש כאן שחקנים.

12:00 - האח מפנק את הדיירים בארוחת שישי בהפתעה 

דניאל ועמוס ממשיכים לדבר על המצב של אלי בבית. דניאל מתארת מצבים שבהם היא מדברת עם דייר כזה או אחר ואלי מגיע ובכוונה מתיישב עם הגב אליה. עמוס אומר לדניאל שזה אכן מעשה לא יפה ומסכים איתה שאלי מתנהג כמו ילד קטן.

דניאל פותחת בפני עמוס את החששות שלה שאולי היא נתפסת כבחורה לא טובה בעיני הצופים. עמוס מרגיע את דניאל ואומר: "עוד לא הגעת כאן למצב שאת יכולה לצאת לא טוב. אם היה קורה דבר כזה הייתי מעיר לך". דניאל מודה לעמוס ומסבירה לו שהיא מפחדת שהמשפחה שלה תגלה בה צדדים שהיא לא הכירה, אבל עמוס מרגיע ואומר שגם את הצדדים הפחות טובים שלה המשפחה שלה כבר מכירה, והיא לא מחדשת להם כלום דרך המסך.

האח הגדול מבקש מאביבית לגשת לחדרו ומבשר לה שהוא מפנק את הדיירים בארוחת ערב ופוטר אותה מלעמול על ארוחת הערב. הדיירים מקבלים את הקניות ועמוס ומריה ניגשים לסדר את המצרכים

11:00 - עמוס להגנת אלי הדיירים מתעוררים עם קפה בחצר, אביבית בינתיים במטבח מכינה חביתות לדיירים שמעוניינים בארוחת בוקר. דניאל ועמוס בחצר משוחחים על היחסים בין אלי ודניאל. עמוס מסביר לדניאל שהוא לא מסכים עם הדרך שבה אלי מתנהל אבל גם לא מקבל את העליהום של הדיירים: "כל מילה שהוא מוציא מהפה כולם מתנפלים עליו. אם דייר אחר היה אומר אותו הדבר אף אחד לא היה אומר כלום". דניאל מסבירה לעמוס שזה לא קורה סתם, ומוסיפה שאלי הוא פשוט בלתי נסבל.בזמן שמירב וסימה עסוקות בניקיון איזור המקלחת, אביבית מבקשת מהאח הגדול שיכניס להם את הקניות מהתקציב כי היא רוצה להתחיל לבשל לארוחת הערב.
10:00 - הפספוס של אדל  הדיירים מתקשים להתעורר. דניאל ואליאב מתעוררים ראשונים. דניאל מבקשת מהאח הגדול להשמיע שיר כדי להכניס אנרגיות בדיירים. מירב, שנראית כמו מי שקמה ללא מצב רוח, אומרת לסימה: "אני היום לא מבשלת ולא כלום. רק רוצה להעביר את הזמן שנותר כאן ולסיים עם זה״. סימה מהנהנת וממשיכה לשתות מהקפה שלה. אדל יוצאת אל המטבח ומכינה לעצמה קפה ומצטרפת לאליאב שבחצר. היא משתפת את אליאב בכך שהיא מתבאסת מזה שהיא לא נכנסה בתחילת העונה ונכנסה רק באמצע: ״לא משנה מה אעבור כאן, תמיד לכם יהיה יותר קשה ממני״. רועי מעיר מהצד: "אני מבחינתי עובר כאן תקופות - לפני כניסת הדיירים החדשים והתקופה שבאה אחרי. אבל בטוח שהייתי מעדיף להיכנס בהתחלה ולא באמצע". 
4:00 - 9:00 - דיירי הבית ישנים 
03:00 - לא יודעים עם מי יש להם עסק אלי, ישראל ורועי בשיחה לילית. אלי סבור שישראל צריך להיות בעל עסק. ישראל משתף שמצבו הכלכלי הוא כמו משקולת שלא מאפשרת לו לחלום. רועי מצידו חוזר וטוען שכסף הוא רק אמצעי. השלושה מסכימים על כך שאי אפשר להגיע להצלחה בלי עבודה קשה, ולראייה, רגל לפני שהם מתפזרים לשינה הם מטאטאים את הפאטיו.
02:00 - דניאל בגוב האריות בחדר השינה מדברות מירב ודניאל. דניאל תוקפת את אלי: "ההתנהגות שלו היא לא דרך ארץ. זה השפל של השפל". מירב מהנהנת, ודניאל ממשיכה ומספרת על הריב שהיה לה עם אלי: "הוא ראה שהוא לא מקבל במה כשהוא תקף אותי אז הוא עבר לאדל". מירב מקשיבה בשתיקה ואז אומרת: "אמן שאלוהים יעשה שתישארי בבית האח ולא תודחי". דניאל מבטיחה לתמוך במירב גם מבחוץ: "אני איתך, לא משנה מה". בפאטיו יושבים ישראל, רועי, מריה ואלי ומשוחחים על הצלחה, כישלון וגורל.
01:00 - ברוכים הבאים לישראל האח הגדול מודיע לדיירים שיעד הנחיתה הוא ישראל והם מגיבים בחיוכים ובמחיאות כפיים. הדיירים יוצאים מהמטוס. יש מי שממהרים לעשן ואחרים הולכים לישון. ישראל ומריה יושבים בפאטיו ושרים.
00:00 - אביבית מציגה: תאילנד שלוש פעמים בשנה דיירי הבית טסים ליעד הבא ובינתיים צופים יחדיו בפרק בסדרה "אף פעם לא מאוחר". אביבית, שצופה בארבע כוכבות הסדרה עושות את תאילנד, מציינת כי רק השנה היא כבר טסה לשם שלוש פעמים.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ