לוקספול בבית האח הגדול

חברת לוקספול, המתמחה בשירותי בריכות, מעניקה ייעוץ, תכנון, חפירה והקמת בריכות — גם ברמת בחירת חיפוי הבריכה. אם גם אתם חפצים להקים בריכה פרטית בחצר הבית או על גג הבניין שלכם, שירות הלקוחות של חברת לוקספול עומדים לרשותכם

Dsc 9815liorgrundman
הבריכה בבית האח הגדול | צילום: ליאור גרונדמן

חברת לוקספול, המתמחה בשירותי בריכות, מעניקה ייעוץ, תכנון, חפירה והקמת בריכות — גם ברמת בחירת חיפוי הבריכה. העונה, חברת לוקספול נבחרה להיות זו שתחבר בין הבריכה הקיימת בבית האח הגדול לבין בריכה נוספת אשר נבנתה בצורה מיוחדת. הבריכה כוללת משטחי רביצה בעומקים משתנים ותעלת גלישה. שילוב בין מתכת לספסלי נירוסטה העניקו לבית האח הגדול העונה בריכה ייחודית בצורה מדהימה, גימור הבריכה מורכב משילוב של חיפוי פי.וי.סי לבין צבע מיוחד המשתלב עם עיצוב בית האח.

Dsc 9803liorgrundman
הבריכה בבית האח הגדול | צילום: ליאור גרונדמן

חברת לוקספול  מתמחה בהקמת בריכות שחייה מבטון, מתועשות ופיברגלס, כמו כן חברתנו משווקת, מתקינה ומתחזקת את כל האביזרים הנלווים לכל סוגי בריכות השחייה כגון: חדרי מכונות, מערכות חימום, משאבות, כימיקלים, רובוטים לניקוי הבריכה, מכשירי מלח, כיסוי לבריכות אביזרים נלווים ועוד. חברת לוקספול מאמינה בתודעת שירות גבוה, איכות ללא פשרות והתחייבות לעבודה ברמה הגבוהה ביותר.

חברת לוקספול עוסקת בתחום הבריכות יותר מ–15 שנה החברה בעלת תעודת קבלן רשום לבריכות שחייה. החברה הממוקמת בצומת עד הלום שליד אשדוד מעסיקה 20 עובדים, וברשותה מחסנים ומגרשים במושב עזריקם, המשמשים לאחסון הציוד והכלים הדרושים לעבודתם. צוות החברה מעניק שירות וליווי מאזור הצפון ועד באר שבע בדרום, בונה בריכות שחייה החל בשלב ההתחלתי של בניית הבית או משתלב בעבודת ההקמה דרך קבלני שלד. החברה חולשת על כל קצות התחום, אם באמצעות יבוא בריכות פיברגלס קרמיות , ציוד כגון משאבות, פילטרים, פנסים ועוד, אם באמצעות מכירה לאנשי בריכות בשוק ותחזוקת בריכות ואם באמצעות חנות אינטרנטית למכירת ציוד לבריכות שחייה. "למי שמעוניין אנו מציעים גם שירותי חפירה, פינוי ופיתוח גינה מעבר לבניית הבריכה. הכול תחת קורת גג אחת, לבחירת הלקוח". מאחר שתחזוקת בריכה היא חלק מהמפתח לשימורה ולשימור מראה הבית והגינה, נכלל גם פן זה בשירותי לוקספול.

"חשוב לדעת כי הקשר שלנו עם הלקוחות לא מסתיים רק בסיום הבריכה, אלא אנו תומכים ומעניקים להם שירות בהתאם לצורך בכל תקלה שיכולה לצוץ לאורך השנים".

אם גם אתם חפצים להקים בריכה פרטית בחצר הבית או על גג הבניין שלכם, שירות הלקוחות של חברת "לוקספול" עומדים לרשותכם בטלפון: 08-6329090

לאתר

לפייסבוק