נסט מזרנים / ארונות הראל

נסט – מזרנים ומיטות:

בית האח הגדול בעונה החדשה מלווה בצבע כחול עמוק כצבע מוביל של ריפודי מיטות הבית.
צבע זה המסמל את היסודות העיקריים של העולם כמו שמיים ומים ובנוסף מבטא אמון , רוגע וביטחון.
בעיצוב המיטות הקפדנו לבטא רכות מקסימלית הבאה לידי ביטוי בצבע הכחול הייחודי , בעיצוב צידי המיטה היחודים ובמזרני נסט התואמים.
כיוון שכולנו מודעים למגבלות המקום בבית האח המיטות בעלות ארגזי מצעים ייחודים - עיצוב המיטה ובחירת הצבע נולדה משיתוף פעולה מיוחד בין מעצבי חברת ארונות הראל , מזרני נסט לבין מעצבי בית האח הגדול.
למיטות הוספנו מזרני נסט מדגם דרים ביג המעניקים לדיירי הבית מנוחה מקסימלית לפני המשימות הקשות.

המיטות
השנה החלטנו על קונספט חדש , חלק מהדיירים ישנו עם מיטה זוגית וחלקם עם מיטות בודדות, המיטות יוצרו במיוחד כך שיתאימו לדיירי האח הנכנסים. מידות המיטה ANNA  הזוגית הם 160/200 ומיטות היחיד 100/200 - המיטות תוכננו במיוחד לבית האח הגדול, לכל מיטה ארגז מצעים וגב מיטה מרופד ונוח עם שתוכנן במיוחד בגובה 105 ס"מ שימוקם מתחת לחלון המצלמות. מיטה נוספת באותו הדגם יוצרה לסוויטה מיוחדת שממוקמת בחדר אחר בבית.

צילום: ליאור גרודנמן

המזרנים
את מיטות הדיירים פינקנו במזרנים איכותיים של nest מבית רסטוניק האמריקאית , מזרני האיכות אורטופדיים של nest מדגם dream big הם בעלי שילוב מיוחד של ויסקו איכותי, פולימרים ייחודים וכיסוי עליון הניתן לכביסה וניקוי, כיוון שבית האח הוא בית דינמי המאכלס בבית אחד את הדיירים המעניינים הנתונים למשימות שבועיות מעייפות רצינו להעניק להם את חווית השינה המושלמת,
דגם המזרן נבחר עבור דיירי האח הגדול ע"י יועצי השינה של nest כיוון שאנחנו לא יודעים מראש הרכב הדיירים , מבנה גופם ורצונותיהם, בחרנו במזרן זה שמתאים את עצמו לכל דייר ולכן אידיאלי לשימוש.

צילום: ליאור גרודנמן

 

למזרני נסט

לארונות הראל