משפחה כן בוחרים: המשפחות הטלוויזיוניות האהובות שחזרו לחיינו

משפחה אמנם לא בוחרים, אבל כשמדובר בטלוויזיה, הבחירה אם לצפות או לא בהחלט נמצאת בידיים שלנו. לא מן הנמנע שלאורך השנים משפחות אייקוניות שונות שבו וכיכבו על המסך. אך מה גורם לנו לחזור שוב ושוב לאותן משפחות? חזרנו לכמה מהמשפחות האייקוניות שפשוט מסרבות לעזוב את המסך

מופע שנות ה-90
מופע שנות ה-90 | צילום: Netflix

משפחות - אי אפשר איתן ואי אפשר בלעדיהן. אחרת אין דרך להסביר את העובדה שאותן משפחות אייקוניות מוצאות את עצמן שוב ושוב על המסך שלנו. רשתות השידור רוכבות על הגעגוע והחיבה שאנחנו רוכשים לחלק מהמשפחות, שלעיתים יוצא לנו לראות יותר מהמשפחות האמתיות שלנו.

כתבות נוספות בתרבות ובידור

משפחת אדמס ("ונסדיי")

המשפחה האפלה חזרה למודעות הציבורית בעקבות הספין אוף של טים ברטון. הסדרה שמתמקדת בחיי התיכון של הבת המתבגרת לבית משפחת אדמס, הפכה במהירות לאחת הסדרות המצליחות ביותר בנטפליקס. באופן טבעי, מאחר ועלילת הסדרה מתרחשת באקדמיית נוורמור, שאר בני המשפחה תופסים חלק שולי ביותר בסדרה, אך ההיסטוריה המשפחתית יושבת חזק על כתפיה של ונסדיי בת ה-16. משפחת אדמס הוא מותג שקיים כבר 80 שנה, ולאור הצלחת הסדרה סביר להניח שהיא תישאר איתנו עוד שנים רבות. לפחות עד הגלגול הבא שלה.

וונסדיי
וונסדיי | צילום: Netflix

 

משפחת פוליאקוב ("מה שתגידו")

יעל ושוש פוליאקוב, יחד עם יהודית מילוא שבו למסך השנה בתכנית השבועית החדשה של כאן - "מה שתגידו". אחרי שריתקו אותנו למסך בימים שבהם רק התחלנו להתרגל לעובדה שטראמפ הוא נשיא ארה"ב, הן שבות ומלרלרות על הנושאים האקטואליים של השבוע החולף. נכון, זה לא בדיוק אותו דבר, אבל אין ספק שהשלוש עדיין מצליחות לייצר דינמיקות מצחיקות.

מה שתגידו
מה שתגידו | צילום: באדיבות כאן

 

משפחת פורמן ("מופע שנות ה-90")

סדרת ההמשך של "מופע שנות ה-70" מתרחשת 15 שנים מאז הפעם האחרונה בה בילינו במרתף המפורסם בביתם של רד וקיטי פורמן. השנה זכינו לחזור לויסקונסין יחד עם אריק, דונה, מייקל, ג'קי ופז. על הייד בחרו יוצרי הסדרה לוותר ובצדק, בעקבות האישומים נגדו בגגין אונס ותקיפה מינית של שלוש נשים. מי שכן נותרה במרתף היא שקית קנאביס עבשה שהתגלה על ידי דור ההמשך - ליה, גוון, ג'יי, אוזי, ניקי ונייט. אף אחד לא ציפה שסדרת ההמשך תהיה מוצלחת, כמו ניסיונות קודמים לרכב על גל הנוסטלגיה הניינטיזית, אך 10 הפרקים שעלו לצפייה בנטפליקס, גם אם לא היו מושלמים, כן הצליחו לשמור במידה מסויימת על החן של הסדרה המקורית. בעיקר בזכות רד וקיטי פורמן, שדי מחזיקים את הסדרה.

מופע שנות ה-90
מופע שנות ה-90 | צילום: Netflix

 

משפחת סימפסונס ("משפחת סימפסון")

כבר למעלה משלושה עשורים שהומר, מארג', ליסה, בארט ומגי ממשיכים לככב על המסך עם הגרסה הצהובה לחלום האמריקאי. עם 34 עונות, וחוזה חתום עד שנת 2025 לפחות, משפחת סימפסון מוכיחה שהיא לא מתכוונת ללכת לשום מקום. זאת אומרת, כל עוד היא לא מעצבנת את סין.

משפחת סימפסון
משפחת סימפסון | צילום: יח''צ