פרטים חדשים על השנה האחרונה בחייו של מת'יו פרי: "הוא היה כל כך גאה"

השחקנית לורן גרהאם סיפרה בריאיון על השנה האחרונה בחייו של חברה הטוב, השחקן מת'יו פרי, אשר הלך לעולמו באופן טראגי ומפתיע: "הספר שכתב העניק לו אושר באופן שלא ראיתי אצלו כבר הרבה מאוד זמן" • עוד הוסיפה: "אף אחד לא הצחיק אותי יותר ממנו, היה מאוד כיף להיות בסביבה שלו"

מת'יו פרי
מת'יו פרי | צילום: shutterstock

שלושה שבועות חלפו מאז מותו הפתאומי של השחקן מת'יו פרי בגיל 54, והוליווד עדיין אבלה. אחרי שחבריו לסדרה "חברים" נפרדו ממנו בסוף השבוע עם פוסטים מרגשים שפרסמו ברשתות החברתיות, כעת הגיע גם תורה של השחקנית לורן גרהאם, חברתו של פרי, אשר שיחקה לצידו בעבר בסדרות כמו "סטודיו 60", "הזוג המוזר" ו"תתקדם".

גרהאם, שמוכרת בעיקר בזכות תפקידה כלורליי גילמור בסדרה "בנות גילמור", התראיינה בתכנית CBS Mornings וסיפרה על השנה האחרונה לחייו ועל השמחה שחש פרי לאחר שהוציא את ספרו האוטוביוגרפי "Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing": "בשנה שעברה, הוא היה כל כך גאה בספר שכתב ובזה שהוא הצליח לגעת באנשים באמצעותו", אמרה השחקנית, שגם מופיעה לצד פרי באחת התמונות בספר. "זו הייתה הצלחה שהעניקה לו אושר באופן שלא ראיתי אצלו כבר הרבה מאוד זמן, וזה זיכרון נחמד שיש לי ממנו".

לכתבות נוספות:

כתיבת הספר, היא טענה, הייתה פרק משמעותי בחייו של פרי - שכן הוא עצמו הביע תקווה בעבר כי ספרו, המגולל את מאבקו בהתמכרויות והשאיפה להתפכח, יעזור לאחרים במסע דומה. "זה פשוט אובדן טראגי", הוסיפה גראהם בריאיון, "ועצם העובדה שהוא השאיר מאחור את הספר הזה, שהוא אחת העבודות היפות שלו, זה משהו שצריך להודות עליו. הספר באמת היה חשוב לו, אז זו הייתה שנה ממש מאושרת עבורו".

בהמשך, סיפרה גרהאם כי שנינותו של פרי על המסך כשגילם את צ'נדלר בינג אפיינה אותו גם בחיים האמיתיים: "אף אחד לא הצחיק אותי יותר ממנו. כלומר, הוא הצחיק אותי עד לרמה שזלגו לי דמעות. היה מאוד כיף להיות בסביבה שלו, ואני מאוד שמחה שהייתי חברה שלו ושיכולתי להיות בקרבתו".

לורן גרהאם
לורן גרהאם | צילום: שאטרסטוק

ב-28 באוקטובר, פרי נמצא מת בג'קוזי בביתו בלוס אנג'לס כשהוא ללא רוח חיים. דובר מכבי האש של העיר, בריאן האמפרי, אמר כי התקבלה שיחה במוקדי החירום בשעה 16:17 בשבת, בנוגע למקרה חירום הקשור לטביעה. עם היוודע הבשורה הטראגית והמפתיעה, משטרת לוס אנג'לס פתחה בחקירה באשר לנסיבות שהובילו למולו של פרי, כשבינתיים כלי התקשורת ספוקלציות רבות באשר לחייו ומותו של השחקן המוכשר - שכן הוא סבל במהלך חייו מבעיות התמכרות חוזרות ונשנות לסמים ולאלכוהול. עם זאת, ככל הידוע הוא היה נקי בשנים האחרונות, ולפי מקורות לא נמצאו סמים בזירה.