מוניקה וג'ואי נפרדים מצ'נדלר: "לעולם לא נשכח אותך, פרוש כנפיים ועוף"

כשבועיים לאחר מותו המפתיע והמצער של השחקן מת'יו פרי, השחקנים שכיכבו לצידו בסדרה "חברים" מאט לבלאנק וקורטני קוקס כתבו לו מילות פרידה: "היה כבוד לחלוק איתך את הבמה ולקרוא לך חבר שלי", כתב לבלאנק, וקוקס הוסיפה: "אני אסירת תודה על כל רגע שהיה לי איתך, מאטי"

"חברים"
"חברים" | צילום: צילום מסך מתוך הסדרה

מותו הפתאומי והמצער של השחקן מת'יו פרי בגיל 54 הותיר את הוליווד ואת העולם כולו המום וכואב. שלל שחקנים, אמנים וגם פוליטיקאים נפרדו ממנו בכאב ובשבועיים האחרונים פרסמו הספדים, מילות פרידה וסיפורים מהעבר על מי שלנצח ייזכר כצ'נדלר בינג. כעת, הגיע תורם של חבריו לסדרה "חברים".

אחרי שעם היוודע דבר מותו מסרו החברים הצהרה משותפת, אמש (שלישי) מאט לבלאנק וקורטני קוקס נפרדו מפרי במילותיהם שלהם, עם פוסטים שפרסמו בחשבונות האינסטגרם שלהם לצד תמונות מרגעים אייקונים מהסדרה. "מת'יו, בלב כבד אני נפרד", כתב לבלאנק שגילם את ג'ואי, "הזמנים שהיו לנו ביחד הם בכנות בין התקופות האהובות בחיי. היה כבוד לחלוק איתך את הבמה ולקרוא לך חבר שלי.

לכתבות נוספות:

"תמיד אחייך כשאחשוב עליך ולעולם לא אשכח אותך. לעולם לא. פרוש כנפיים ועוף, אחי, אתה סוף סוף חופשי. הרבה אהבה", סיכם. לבסוף, סיים עם שורה שקורצת לקטע מהסדרה וכתב: "אז אני מניח שאתה שומר על 20 הדולרים שאתה חייב לי".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Matt LeBlanc (@mleblanc)

אחריו, הייתה זו קוקס שגילמה את מוניקה - בת הזוג של צ'נדלר, שכתבה: "אני אסירת תודה על כל רגע שהיה לי איתך, מאטי, ואני מתגעגעת אליך כל יום". לפוסט, צירפה קוקס את הקטע מהסדרה שבו מוניקה מסתתרת מתחת לשמיכה של צ'נדלר במלון. "כשאתה עובד עם מישהו קרוב כמו שעשיתי עם מת'יו, יש אלפי רגעים שהלוואי שיכולתי לחלוק. לעת עתה הנה אחד האהובים עלי.

"כדי לתת סיפור רקע קטן", הוסיפה, "צ'נדלר ומוניקה היו אמורים להיות רק סטוץ ללילה אחד בלונדון. אבל בזכות תגובת הקהל זה הפך לתחילת סיפור האהבה שלהם. בסצנה הזו, לפני שהתחלנו לצלם, הוא לחש לי שורה מצחיקה להגיד. לעתים קרובות הוא עשה דברים כאלה. הוא היה מצחיק והיה אדיב".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

ב-28 באוקטובר, פרי נמצא מת בג'קוזי בביתו בלוס אנג'לס כשהוא ללא רוח חיים. דובר מכבי האש של העיר, בריאן האמפרי, אמר כי התקבלה שיחה במוקדי החירום בשעה 16:17 בשבת, בנוגע למקרה חירום הקשור לטביעה. עם היוודע הבשורה הטראגית והמפתיעה, משטרת לוס אנג'לס פתחה בחקירה באשר לנסיבות שהובילו למולו של פרי, כשבינתיים כלי התקשורת ספוקלציות רבות באשר לחייו ומותו של השחקן המוכשר - שכן הוא סבל במהלך חייו מבעיות התמכרות חוזרות ונשנות לסמים ולאלכוהול. עם זאת, ככל הידוע הוא היה נקי בשנים האחרונות, ולפי מקורות לא נמצאו סמים בזירה.

כאמור, ימים לאחר מותו שחררו ג'ניפר אניסטון, ליסה קודרו, דיוויד שווימר, קוקס ולבלאנק הצהרה משותפת לתקשורת, שבה נכתב: "כולנו שבורים כל כך מהאובדן של מת'יו. היינו יותר מסתם שותפים לצוות - היינו משפחה. יש עוד הרבה מה לומר", הוסיפה החמישייה, "אך כרגע ניקח את הזמן להתאבל ולעכל את האובדן הבלתי נתפס הזה. עם הזמן נאמר עוד, אם ומתי שנהיה מסוגלים לכך. כרגע, המחשבות והאהבה שלנו עם המשפחה של מת'יו, עם חבריו ועם כל מי שאהב אותו ברחבי העולם".