במלאת 30 לשבת השחורה: HOT תחשיך את מסכיה למשך 2 דקות

חברת התקשורת הודיעה כי בשלישי הקרוב, אז תציין מדינת ישראל חודש לטבח האיום, יוחשכו כמה מערוציה למשך 2 דקות - זאת לזכר הקורבנות והנופלים, וכן למען העלאת המודעות להשבת החטופים והנעדרים לביתם

HOT מחשיכה מסך
HOT מחשיכה מסך | צילום: יח"צ

במלאת 30 ימים לשבת השחורה, חברת HOT הודיעה הבוקר (ראשון) כי ביום שלישי, בשעה 10:00, תחשיך את מסכיה למשך 2 דקות. זאת, לזכר הקורבנות והנופלים וכן למען העלאת המודעות להשבת החטופים והנעדרים הביתה.

בערוצי הבית של HOT ו-NEXT TV תוצג שקופית שחורה, עליה ייכתב: "HOT, יחד עם כל בית ישראל, מתייחדת עם זכר קורבנות השבת השחרוה והנופלים במלחמה, ומתפללת לשובם של החטופים והנעדרים הביתה. השידורים מוחשכים למשך שתי דקות לאות הזדהות".

לכתבות נוספות:

במקביל, החברה תעלה תמונה מושחרת גם ברשתות החברתיות, וכעת היא קוראת לחברות נוספות במשק, לגופים המשדרים והמשתמשים ברשתות להצטרף למחוות הזיכרון.

בהוט הדגישו כי שאר הערוצים יהיו זמינים כרגיל והתראות פיקוד העורף יוצגו כמקובל בערוצים האחרים, וכי השידורים בערוץ 26 - ערוץ ייעודי של תאגיד השידור כאן עם שמות הנופלים, הנרצחים וההרוגים במלחמה - ימשיך לשדר כרגיל. מהוט נמסר כי "החברה רואה אחריות גדולה להנצחת זכרם של הקורבנות והחללים לצד חיזוק משפחות החטופים והנעדרים".