העלתה פוסט - ומחקה: האם סלינה גומז הפרה את שביתת השחקנים?

השחקנית העלתה תמונה שלה ותייגה את רשת הטלוויזיה Hulo - שם משודרת הסדרה בכיכובה "רק רוצחים בבניין" • אז, היא הואשמה כי הפרה את החוקים של שביתת השחקנים והתסריטאים בהוליווד - ו-15 שעות לאחר מכן מחקה את הפוסט, שכבר הספיק לצבור כמיליון לייקים

סלינה גומז
סלינה גומז | צילום: shutterstock

ארבעה חודשים מאז החלה שביתת התסריטאים בהוליווד - וחודש וחצי לאחר שגם השחקנים הצטרפו - בשלב זה עדיין אין התקדמות במגעים בין הצדדים. כזכור, השחקנים והתסריטאים מבקשים להסדיר את זכויותיהם מול האולפנים הגדולים, וכחלק מהשביתה הם אינם מגיעים לפרמיירות, לא מצטלמים לסדרות וסרטים ולא מקדמים בריאיונות לתקשורת או אצלם ברשתות את הפרויקטים החדשים שלהם.

עד כה, רוב השחקנים שבאיגוד אכן שמרו על הכללים של האיגוד. כך למשל, הלן מירן, שכפי שסיפר הבמאי גיא נתיב היא לא יכלה להשתתף בקידום הסרט החדש "גולדה", שבו היא מגלמת את גולדה מאיר. בניגוד אליה, השחקנית-זמרת סלינה גומז כנראה שכחה את הממו וקידמה בחשבון האינסטגרם שלה את העונה החדשה של הסדרה בכיכובה "רק רוצחים בבניין". טוב, בערך קידמה.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

גומז בת ה-31 העלתה השבוע תמונה שלה ותייגה את רשת Hulu, שם משודרת הסדרה שעלתה בעונה שלישית. די מהר האשימו העוקבים את גומז בהפרת חוקי השביתה - והיא מיהרה להסיר את הפוסט (וב"מיהרה" אנחנו מתכוונים ל-15 שעות לאחר שהוא עלה ויותר מ-1.1 מיליון לייקים שהספיק לצבור).

גומז, נבהיר, לא קראה לצפות בסדרה אלא בסך הכול העלתה תמונה של עצמה לצד הכיתוב "Missing and wanting" (חסר ורוצה). היא אמנם תייגה כאמור את רשת Hulo, אולם לא ברור אם גם מהלך זה נחשב כהפרה של הכללים.

כך או כך, זה היה שבוע מרגש עבור גומז כשבתחילתו היא שחררה את הסינגל החדש שלה "Single Soon". "כולכם ביקשתם מוזיקה חדשה במשך זמן מה", היא כתבה באינסטגרם עם צאת השיר, "אז קבלו את השיר הקטן והמהנה שכתבתי לפני כמה זמן. הוא מושלם לסוף הקיץ".

כאמור, בחודש יולי ולראשונה מזה יותר מ-60 שנה - כ-160 אלף שחקנים ועובדי תעשיית הטלוויזיה והקולנוע שמיוצגים על-ידי איגוד העובדים SAG-AFTRA בהוליווד, הודיעו כי הם מצטרפים לשביתת התסריטאים, זאת לאחר שהמשא ומתן עם האולפנים הגדולים התפוצץ.

האיגוד דרש שענקיות הסטרימינג כמו נטפליקס ואמזון, דיסני ואפל, יסכימו לתנאי שכר ועבודה הוגנים יותר עבור השחקנים. כמו כן, במסגרת המשא ומתן עם האולפנים, הציבו כתנאי באיגוד ערבויות לכך שבינה מלאכותית לא תשמש להחלפת שחקנים.