פרק שכולו מעיין, דרמות, בכי והדחה אחת סבירה

יש הבדל בין מהלכים אסטרטגים לירידה לפסים אישיים. גיא גולד מנסה להבין מה קרה במועצת השבט של בוהאיי?

זמן צפייה: 01:18:19
#כמה_קטנות פרק 16: הבלדה על מעיין פרק שלם על דמות אחת וחצי, זה עוד לא ראיתי. בפרק שכולו מעיין ומידי פעם שגיא, קשה היה למצוא תרומה אמיתית להמשך העלילה ו/או דברים הקשורים אשכרה למשחק, מעבר לריבים, דרמות, בכי והדחה אחת סבירה
    1.  מועצת השבט אתמול לא באמת הייתה דרמטית. היא גם לא היתה כל כך מפתיעה. אמיר הלך עם בני הברית הטבעיים שלו, כי הוא הרי עכשיו שחקן שמשחק מהלב וכפה תיקו בקולות מה שהוביל לאתגר אש, שהוביל לפרידה שלנו מענבר החביבה.
via GIPHY 2. לענבר לא באמת הגיע לחגוג במסיבת האיחוד. שורדת שלא עשתה מהלך "הישרדותי" אחד במהלך כל שהותה באי ויותר מזה – יצאה נגד כל אחד שהעז לעשות אחד כזה – מקומה בווילת המודחים ולא בשבט המאוחד. אז נכון, לאחרונה היא התחבבה עלינו פה ושם, אבל זה היה כמו שמיכל אמרה בפרק שעבר: "לא מאהבת מרדכי, אלא משנאת המן". via GIPHY 3. בזכות היריבות שלה עם מעיין ושגיא, אותם קשה, בלשון המעטה, לחבב לאחרונה – ענבר צצה כאלטרנטיבה סבירה לצמד והפכה את הימים האחרונים שלה על האי לסבילים עבור הצופים. אלו שבעד משחק אמתי הכוונה, לא אלו שבאו לצפות בקייטנה. via GIPHY 4. גבירותי ורבותי, עוד טוויסט! והפעם באי המתים! שם עוד לא היה! אז מסתבר שעכשיו יש מצב לחזרה של כמה מודחים למשחק ולא אחד כמו שחשבנו כי פתאום גם יוסי וגם מנגיסטו "זוכים" להישאר עוד 3 ימים ביחד על האי, וואו. via GIPHY 5. לא זוכר אם זה היה בפרומו לפרק או בסטורי שלו, אבל מוכן להישבע שראיתי את אמיר מגדיר את ההדחה אמש כדרמטית או משהו. זכור לי שהוא עף על המהלך ודיבר עליו כאילו מי ישמע. אז לא. על הנייר, נכון היה לאמיר להצביע עם זהבי וענבר, כי שגיא ומעיין לא סופרים אותו וגם נכון היה לו להמר על תיקו ואתגר אש. מצד אחד ענבר עם ניסיון במדורות ומצד שני מעיין עם ניסיון רומנטי. החלטה קלה. שום מהלך "גאוני" או "הכי גדול אי פעם" לא היה פה. via GIPHY 6. באמת היה לי מוזר לראות את אמיר במעמד סבבה בשבט ולא מועמד טבעי להדחה במשך כמה פרקים רצופים. אז הנה, אמיר שוב על הגריל, עכשיו ש"שרף" את עצמו מול צמד היונים ו"בגד" בהם כי רק להם מותר לשחק ולהפסיד משימות בכוונה ולשלוף פסלונים. לאחרים? לא, זה פויה. via GIPHY 7. מועצת שבט בסימן "כולם שונאים אותך" ו"אמרו עליך שאת איכס" היא מועצת שבט שהייתי רוצה לשכוח שראיתי ולהתנהג כאילו כלום לא קרה אתמול חוץ מההופעה של גאנז אנד רוזס. דיון ברמה נמוכה בין חברי שבט בוהאיי, ירידה לפסים מביכים וסך הכל תחושה ששוב אני צופה בפורמט הלא נכון. via GIPHY 8. ובינתיים בליגאוו – משפחה בהפרעה. אלו עדיין מתווכחים אם הם משפחה והאם בר היא חלק מהם ומיכל טוענת שברור שכן וגם ורד אומרת שלגמרי כן ואף אחד לא מאמין להן. לא מצליח להבין את ההתיפיפות הזו, נשבע לכם. בר היא חלק מהשבט אבל יותר מזה – היא חלק מברית עם שני שורדים מהשבט השני, שנייה לפני איחוד. זה לגמרי סבבה לרצות להדיח אותה וזה לגמרי סבבה לא לשחק אותה "משפחה" ונשיקות וחיבוקים. via GIPHY עוד על "הישרדות": לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות מתמודדי הישרדות מאחלים: חופש גדול שמח! מה שנגמר על האי – ממשיך בוילת המודחים! לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים ילדים של החיים: כך השורדים והשורדות נראו כשהיו ילדים תמימים ומתוקים צבע, מוהיקן או בכלל קרחת: מה יעולל הספר הפיליפיני לשיער של גיא?