סוף סוף זכתה אישה שהגיעה לגמר אך ורק בזכות עצמה

גיא גולד נפרד מהישרדות פלוואן ומאחל מכל הלב מזל טוב לענבר, השורדת האחרונה

זמן צפייה: 01:46:55

#כמה_קטנות

פרק 34: הגמר הגדול?

יש לי הרבה מה להגיד על הגמר של הישרדות פלאוון. אתחיל מהחיובי ביותר: סוף סוף זכתה אישה שהגיעה לגמר אך ורק בזכות עצמה, בלי טרמפים, בלי גררים, במלחמה פיזית ועבודה קשה במחנה. מזל טוב ענבר

    1. מודה שנאלצתי לשפשף את העיניים כדי לעכל שהם פתחו את הגמר עם שירי מימון עושה את SURVIVOR. ואז גם סאלימינל עלה גם כן לבמה. לא שיש לי משהו נגד שני הארטיסטים, אבל מה הקשר לגמר של הישרדות? הרגשתי לרגע כמו בטקס פרסי אנשי השנה של ערוץ הילדים.

via GIPHY

2. למה שגיא ובר נראו כמו חתן וכלה?

via GIPHY

3. למה שגיא עשה חלטורה פרטית באמצע הגמר?

via GIPHY

4. יותר משלא הבנתי את המשחק שלה העונה, לא הבנתי את השמלה של מעיין. זה כאילו חשוף אבל לא אבל קצת אבל כן? נו שוין, מה אני מבין באופנה.

via GIPHY

5. יותר מההכרזה על הזוכה, רגע הגמר היה הפריצה של רז ניסים כהן לבמה, ההרמה של נתי על הכתפיים והמבוכה והחוסר אונים של גיא זוארץ שלא ידע איך לגרש את האיש המופרע הזה. רגע טלוויזיוני נפלא בעיני, חבל שלא היו עוד כאלו. במקום ההופעה של שגיא, למשל.

via GIPHY

6. ועכשיו קצת על המשחק, נתחיל בזוכה. כפי שכתבתי בטור הקודם, ענבר זכתה כי היא היתה הכי פחות שנואה מהשלישייה. היא הרי שיחקה עם הלב, היא לא שיקרה כמו מעיין ולא שרדה לבדה על אי מבודד כמו מנגיסטו והרי ידוע שמי שמשחק עם הלב עאלק, הוא אחלה בחלה של שורד. רק בהישרדות ישראל כמובן, אבל ידוע.

via GIPHY

7. תכלס? גם אני הייתי מצביע לה, למרות הפחדנות במשחק שלה וההתחבאות מאחורי הלב הזה. למה? כי כמו שאמרתי, שתי האופציות האחרות גרועות הרבה יותר ושוב, סוף סוף זכתה אישה שלא "רכבה" על מישהו כל הדרך, זכתה בהמון משימות אישיות ונתנה בראש בחיי השבט. נשים ששוקלות להירשם לאודישנים לעונה הבאה: תלמדו.

via GIPHY

8. מעיין, שלמרות שמשום מה נחשבת לשחקנית אסטרטגית - אין אף מושבע שיושב שם על הספסל בגללה. היא לא חתומה על שום הדחה משמעותית או מסובכת ולא, פסלונים של אמיר או יוסי לא נחשבים. כן, היתה לה עונה מאוד קשוחה, מלאה בעלבונות ומשברים אבל בנינו? נסו לחשוב לכמה מהם היא הכניסה את עצמה.

via GIPHY

9. כמו כל המושבעים, גם אני חושב שלמנגיסטו לא הגיע לזכות כי, כמו שנאמר, הוא אכן לא שיחק את המשחק. יודעים מה? ברגעים הבודדים שהוא היה על האי עם שאר השבט הוא הספיק להעביר שרשרת חסינות ולהיות מודח ואז שנייה לפני הגמר לתת למתחרה ישיר על כיסא בגמר רמז לפסלון חסינות. כשחושבים על זה, מזלו שבילה כל כך הרבה זמן באי המתים, מי יודע אילו פדיחות נוספות היה עושה לעצמו בשבט.

via GIPHY

10. אסכם בנימה אישית משהו. במהלך העונה והטורים יצא לי לקבל פידבקים. חלקם היו קלילים, רובם היו נעלבים סלש כועסים. אז הנה הבהרה: שום מילה שנכתבה בכל אחד מהטורים אינה אישית, אלא אך ורק ביקורת על דמויות בפורמט של תוכנית ריאלטי. זה הכל. חבר'ה ששוקלים להירשם לאודישנים לעונה הבאה: תפנימו.

via GIPHY

עוד על הישרדות

הרשמה לעונה החדשה של הישרדות

לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות

הרבה יותר מאלף מילים: התמונות שעשו לנו את העונה של "הישרדות"

בחן את עצמך: איזה שורד אתה מ"הישרדות"?

מה שנגמר על האי – ממשיך בוילת המושבעים! לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים