ברית הדמים הבלתי מוסברת בין ענבר ומעיין מכה שנית

הפעם החברות האמיצה באה על חשבונה של ה-BFF של ענבר, מיכל. סופרים את הדקות לגמר

זמן צפייה: 01:25:23

#כמה_קטנות

פרקים 31 ו32: סופרים את הדקות לגמר

ברית הדמים הבלתי מוסברת בין ענבר ומעיין מכה שנית והפעם היא באה על חשבונה של ה-BFF של ענבר, מיכל, ובדרך פחדנית ביותר

    1. נתי מבין שהוא הבא ללכת, נתי מביא שרשרת חסינות אישית. ניצחון מדהים של נתי במשימות החסינות, למרות שנתקע שם במתקן לאיזו שעה ולמרות רצונם של שאר חברי השבט. כמה מתוק, כמה כיף עבורו.

via GIPHY

2. אבל נתי חייב להיות נתי וברגע הראשון שהוא חוזר, אחרי כמעט עונה שלמה, לעמדת כוח זמנית, הוא מתחיל לעוף על עצמו. שכח את הבכי שלו על הבידוד, על ההתנשאות של כולם, על ההשפלות שעבר והופ, הוא מלך האי, מקבל אורחים שבאים להתחנן אליו. התנהגות צפויה של נתי ועדיין, מאכזבת.

via GIPHY

3. מנגיסטו זוכה בליבו של נתי לאחר שמבטיח שבמצב בו הוא זוכה בשרשרת החסינות הבאה, הוא מעביר אותה לנתי. ונתי מאמין לזה. עונה שלמה מאחוריו ונתי קונה את הסיפור של מנגיסטו, זה שבחיים לא החליף איתו שלוש מילים ולמה? כי מנגיסטו אמר ככה, מה זאת אומרת למה.

via GIPHY

4. היו לה עליות והיו לה בעיקר ירידות, אבל מיכל נפרדת מהעונה עם רקורד סבבה סך הכל, בהתחשב בדחלילים לידה. היא עשתה מהלכים, אך התחבאה מהאחריות עליהם. היא ג'ינגלה לפי הנוחות שלה בין ערכי חברות למשחק והיא אם הצ'וקרים מנפצת הפתגמים. ביי מיכל, ההצבעה שלך לזוכה בגמר תהיה סופר מעניינת.

via GIPHY

5. עוד לפני שהודחה הבינה מיכל, בצדק, שלקחת את מעיין השנואה לגמר יהיה מהלך נכון. גם מנגסיטו הבין את זה, הרי היא שנואה. אבל מעיין, שלמרות ברית הרפאים הלא מוסברת שלה עם ענבר, מפספסת את הפואנטה לשמה כולם רוצים אותה איתם בגמר וכמובן, איך לא, עפה על עצמה. כולם רוצים אותי היא אומרת וצודקת. אבל למה הם רוצים אותך, למה.

via GIPHY

6. מגמת הפחדנות של העונה עולה שלב שנייה לפני הגמר עם המהלך מוג הלב של ענבר, שמעדיפה את צמיד הוטו עליה מאשר להציל את חברתה הטובה מזה רוב העונה. ובשביל מי? בשביל מנגיסטו שהכירה באי המתים? בשביל מעיין שרק אלוהי האי מבינים מה היא עוד עושה שם במשחק?

via GIPHY

7. כשענבר העלתה את הטיעונים של למה לא להדיח את כל אחד משלושת חבריה, היא עפה בקומפלימנטים על הקשרים שלה עם מיכל ומנגיסטו, אבל כשהגיעה למעיין, יצא לה איזה "היא בן אדם..באמת.." מגמגם והזוי כזה. אני לא במאי, אבל את החור בעלילה הזה, ההגיון בברית של ענבר ומעיין, ממש קשה לפספס.

via GIPHY

8. אם ענבר תגיע לגמר, הבקשה שלה לענוד את צמיד הוטו ובכך, בידיעה מוחלטת, להדיח את בת הברית הקרובה ביותר שלה, צריכה לעלות לה במיליון. זאת בהנחה שחבר המושבעים מכבד ומעריך את המשחק. על מי אני עובד.

via GIPHY

9. לא הבנתי שום דבר ממשימת הפרס שהיא חופשה למשפחה של מעיין אבל לא אז הם קיבלו טיול ג'יפים והנה המשפחות של כולם באו מה הלך שם לעזאזל. מה שכן, מגיע למעיין פרגון ענק על הזכייה ועוד אחד לא פחות ענק, על ההחלטה האסטרטגית הנכונה לוותר על הפרס האישי שלה לטובת שאר חברי השבט. אולי ישתלם בעתיד.

via GIPHY

10. נתי לא הפסיק להגיד "כמה את יפה" לאמא של מעיין. בקטע אובססיבי משהו. זה היה מוזר.

עוד על "הישרדות":

לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות

מי השורד שעשה לכם את העונה? הצבעת הגמר ל"שורד האהוב" החלה! הצביעו והשפיעו

בחן את עצמך: איזה שורד אתה מ"הישרדות"?

מה שנגמר על האי – ממשיך בוילת המושבעים! לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים