מועצת השבט חושפת מי מהמתמודדים הוא שורד אמיתי

גיא גולד לוקח את כל מה שהוא אמר על ורד בחזרה ומגלה שהיא הייתה בצד הנכון לאורך כל המשחק

זמן צפייה: 27:29

#כמה_קטנות

פרק 29: לא ורד, אל תשאירי אותנו עם החבורה הזאת לבד

אומנם הוא היה די מטופש ונואש, אבל המהלך של ורד כשפנתה לעזרת מעיין היה אחד האמיצים שהיו העונה והיי, בניגוד לשאר הדחלילים שמרכיבים את החמישייה האחרונה, לפחות היא ניסתה לעשות משהו שמזכיר הישרדות

    1. אתחיל בווידוי. בתחילת העונה לא התחברתי לדמותה של ורד, בלשון המעטה. עשתה עלי רושם של מתייפייפת הישרדות ישראל קלאסית, כזו שבאה לדבר הרבה ולעשות מעט. לא מספיק זה, גם התבאסתי על העקיצות שלה לכיוון של מעיין ושגיא, הרגיש כמו רוע כזה, לא משהו שקשור למשחק בכלל. אשמח לקחת הכול חזרה.

via GIPHY

2. שימו את המשימות ואת הביצועים המדהימים שלה בהן בצד רגע, מסתבר שהיא היתה בצד הנכון כל הזמן הזה. שגיא ומעיין, עם חלוף העונה התבררו כשני טיפוסים די מעיקים ותוסיפו לזה את התנאים הקשים על האי, וואלה, אני עם ורד לגמרי.

via GIPHY

3. נכון, לא היה לה מה לגשת למעיין ולהציע לה את הדיל על הראש של זהבי. ברור שהיה מדובר במהלך מבריק ונכון עבורה ועבור נתי, אבל הלו, אנחנו מדברים פה על מעיין. גם היה לה ממש לא נכון ללכת עם ורד ונתי בשלב הזה כי יש לה שם איזה משהו מוזר עם ענבר שאף אחד לא מבין וגם בואו, מדובר במעיין, זו שחטפה מורד כל העונה, ברור שהיא תלך לבכות לענבר.

via GIPHY

4. נכון יש את הקטע הזה ששורדים כל הזמן אומרים שהם הולכים להתאבד על כל מיני דברים? בדרך כלל זה הרבה פקה פקה וחפירות, אבל הפעם ורד אשכרה התאבדה על נתי. על אמת. המהלך הכושל שניסתה להריץ עבור נתי הוא זה שגרם לה לסיים את חייה על האי.

via GIPHY

5. אנחנו כאילו הולכים להתעלם מהעובדה לענבר יש רמז לפסלון חסינות? מה עם איזו טסטה ככה, בשביל החבר'ה שצופים בעונה, שתסביר מה נסגר? ויתרה? מצאה? צודקים, כולה פסלון חסינות סודי, לא קריטי לעלילה.

via GIPHY

6. התגעגעתי לאמיר. המשפט שלו "אחד המשחקים הכי מטומטמים שהיו בהישרדות" הזכיר לי כמה. מרוב דחלילים שכחתי כבר איך מדבר שחקן אמיתי.

via GIPHY

7. ענבר אוי ענבר. כמה דיבורים על חברות, אמינות, משחק מהלב, אהבה גדולה לורד ואז ברגע הראשון דוחפת לה סכין בגב. דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

via GIPHY

8. עם הדחתה של ורד, נשארו חמישה פלוס אחד. ענבר, זהבי, מיכל, מעיין ונתי, פלוס מנגיסטו/ורד. בהנחה שורד תודח בדו קרב סופר פיזי בפרק הבא מול מנגיסטו, אני לא מקנא בחבר המושבעים. חבורה כזאת של לא ראויים לטייטל השורד האחרון לא ראיתי עדיין באף עונה. ישראלית ואמריקאית. לקראת הגמר אפרט בדיוק למה.

via GIPHY

9. דמיינתי, או שכל הפרק היה רק מועצת שבט וזהו?

via GIPHY

10. בפרק הבא "משימת הדחה דרמטית והכי משמעותית שהייתה בהישרדות אי פעם!" אומר גיא זוארץ בפרומו לפרק הבא, "מה אתה אומר, בעונה הרביעית היו שתיים כאלו, כולל אחת שקבעה את רביעיית הגמר" אני עונה לו.

via GIPHY

עוד על "הישרדות":

לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות

מי השורד שעשה לכם את העונה? הצבעת הגמר ל"שורד האהוב" החלה! הצביעו והשפיעו

בחנו את עצמכם: לאיזו ברית על האי אתם שייכים?

מה שנגמר על האי – ממשיך בוילת המושבעים! לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים