ברוכים הבאים לבית הספר להישרדות על שם ורד ספיבק

הבעיה היא שבית הספר המתחרה, "אין לנו מושג מה אנחנו עושים", על שם שאר השורדים הורס את החגיגה

זמן צפייה: 52:19

#כמה_קטנות

פרק 28: האסטרטגית האחרונה, ורד ספיבק

הפרק קיבל כותרת לא נכונה. במקום "הקרב על החמישייה" היו צריכים לקרוא לו "בית הספר להישרדות על שם ורד ספיבק". הבעיה שבית הספר המתחרה, "אין לנו מושג מה אנחנו עושים", על שם שאר השורדים הורס את החגיגה

עוד על "הישרדות":

לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות

מה שנגמר על האי – ממשיך בוילת המושבעים! לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים

הסודות של הישרדות: המסע של גיא בנבכי נהר הפרא

בחני את עצמך: איזו שורדת חזקה את?

    1. ורד מוכיחה את עצמה שוב גם כפייטרית וגם כחברת אמת של נתי. כפיים על הכנות, החברות וכמובן, על החשיבה האסטרטגית. היא הולכת לדבר עם ענבר כדי להבין מה נסגר עם הרצון שלה לשמור על מעיין ומזכירה לה שמעיין כבר הדיחה אותה בעבר. ענבר בתגובה: "מה זה הדיחה, את יודעת..". הדיחה ענבר, הדיחה. היה לפיד, נכבה, כל הטקס.

via GIPHY

2. במקביל פונה ורד למעיין, בולעת רוק ודוחפת הצידה את האגו והשנאה בין השתיים כדי לבחון אפשרות לחבור ביחד לברית ולהדיח מישהו משלישית רז, ענבר ומיכל. בקיצור, התעוררה הגברת ומשחקת בכל הכוח רק שוכחת פרט קטן. מעבר לאסטרטגיה זהו משחק של רגש ואחרי כל מה שהשתיים עברו ב-40 יום על האי, מעיין לא מסוגלת כבר לעבוד חכם ואסטרטגי ובוחרת בנקמה בורד והדלפה של התוכנית על פני החבירה אליה.

via GIPHY

3. אני באמת לא מבין מה קורה שם בין ענבר למעיין. לא היה לי שום רמז, בשום שלב, על חברות כל כך אמיצה ועיוורת שהולכת ונרקמת. מאיפה זה הגיע? חור בעלילה? שטויות, הנה רז זהבי מהנהן.

via GIPHY

4. "כשנוח להם אנחנו חמישיה אבל כשלא הם מדסקסים את גורלנו" אומרת ורד בהפתעה ואכזבה. אילו רק מישהו היה אומר לה בידיוק את אותו הדבר לפני כמה ימים. ד"ש ליוסי.

via GIPHY

5. אגב, אנחנו נפרדים מיוסי רשמית. בעסה, אבל ממש. בניגוד ל99.9% מהקאסט העונה, יוסי בא לעבוד ולשחק. הבעיה היא שכשאשר אתה מוקף מהנהנים ויפי נפש, אתה לא יכול לשחק באמת. הגרסה הישראלית מתאפיינת בבריתות מבוססות חברות בלבד. פה לא יודעים לנתק רגש ממשחק, פה תמיד ילכו עם ה"אבל אנחנו חברים!" הדבילי הזה ונדיר מאוד לראות שורד/ת שיודע/ת לעשות מהלך מחוץ לאיזור הנוחות שלו. וזה חברים, מיצ'עמם.

via GIPHY

6. אגב מיכל מגלה על הקראש של ענבר ומעיין ומגיבה אליו לא טוב. לפתע היא גם משחררת משפטים לאוויר "לא רוצה להיות חלק מזה" לגבי מהלך ההדחה של נתי. אה. כי לנסות להדיח אותו לפני שני פרקים היה אחלה, אבל עכשיו כשענבר קובעת את העובדות את מרגישה לא פייר כלפי נתי. סך הכל הגיוני.

via GIPHY

7. אגב מיכל, שלא תחשבי שלא שמתי לב לשובו של צ'אקי! אהלן חבר, שיהיה בהצלחה באי הזרוע, שם הוא משוכן כעת.

via GIPHY

8. ענבר מרגישה שולטת בברית השלושה שלה מול זהבי ומיכל ומכתיבה את רשימת המודחים. תוסיפו לזה את המשפט "אם תגרמי לי לפקפק בך אני אעביר למעיין את השרשרת" שהיא זורקת למיכל וקבלתם דון קורליאונה ענבר. ת'אמת? קצת מביך.

via GIPHY

9. נתי בשוק שענבר מעדיפה להדיח אותו על פני מעיין. עוד דברים שהוא בשוק מהם: חול נכנס למלא מקומות בגוף ולא יוצא, לא נוח לישון על ברזנט ובננות ירוקות לא בשלות לאכילה.

via GIPHY

10. איזה צחוקים יהיו אם לא יגלו למנגיסטו שנגמרה העונה והוא ישאר שם עוד איזה חמש, שש שנים.

via GIPHY