7 בום: הרגעים הכי ויראליים של העונה ה-4 של דה וויס

הנשיקה של מירי וריטה, האמירות השנויות במחלוקת של אביב, החצאית של שלומית וכל הרגעים של העונה שדוברו ברשת

| האודישן של ספיר סבן כובש את הרשת

הפעם הראשונה שבה המתמודדת הבולטת ספיר סבן עלתה על במת "דה וויס" יצרה באזז מטורף ברשת ואפילו עוררה הדים בחו"ל. האודישן שלה לשיר "אולי הפעם" של עידן רייכל זכה לעשרות אלפי צפיות ושיתופים. כזכור לאחר האודישן, שלומי שבת, שלימים הפך למנטור שלה, עלה לבמה והשניים שרו יחד בטורקית את השיר "בבאים". הזמר הטורקי הידוע ששר את השיר במקור, אברהים טטליסס שיתף בחשבון האינסטגרם שלו את הביצוע ופרגן לשני הזמרים הישראלים. לאחר השידור, הזמר עידן רייכל הזמין את סבן לשיר איתו את "אולי פעם" בהופעה.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-voice-season-04-clips-02' autoplay='1' credit='' desc='' kid='1_zbtb90ky' duration='474']

| ריטה ומירי מסיקה מתנשקות בשידור חי

יש כאלו שטוענים שהם הרגישו שזה עומד לקרות אבל האמת שהנשיקה בין מירי מסיקה לריטה הפתיעה את כולנו. כשהזמרת הלאומית החליפה את אביב גפן באחת התכניות של שלב ההופעות החיות, מירי מסיקה מאד התרגשה. "אני רוצה להגשים חלום, כי באמת שאני לידך ריטה אני כמו בת 16". אמרה המנטורית והתחילה לשיר את  שירה של ריטה "עד שתעזוב". ריטה הצטרפה והשתיים שרו דואט מרגש שהסתיים בנשיקה על השפתיים בין הזמרות. בריטני ומדונה מאחוריכן. הקטע הציף את הרשת וזכה לממים מצחיקים, גיפים ותגובות נלהבות.

[brightcove_iframe video_id='the_voice_kiss_1102' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_zs6ew0tj' duration='134']

| החצאית האדומה של שלומית מלכה שוברת שיאים

אף אחד לא יכל להתעלם מהחצאית שלבשה המנחה ההורסת שלומית מלכה בשלב הקרבות. חצאית המעטפת האדומה ודמויי הניילון הסעירה את הרשת וזכתה לתגובות הומירסטיות רבות שהשוו אותה לשקית ניילון. זכינו אף לקאמבק של החצאית בשלב הלייב והפעם בצבע כסף. והיו כאלה שלקחו את הבדיחה צעד אחד קדימה וניצלו את הגג לטובת תחפושת לפורים.

צילום מסך אינסטגרם
צילום מסך אינסטגרם

| הזוגיות בין אלי חולי ושיר קורן טורפת את כל הקלפים

הידיעה המפתיעה על הקשר הרומנטי שנוצר מאחורי הקלעים בין המתמודדים הצעירים אלי חולי ושיר קורן התקבל בהתלהבות יתרה והגולשים ברשת היו צמאים לכל ידיעה חדשה, תמונה זוגית והגעה משותפת של השניים להשקות.

מאחורי הקלעים. שיר קורן ואלי חולי
מאחורי הקלעים. שיר קורן ואלי חולי

גם בתכנית עצמה הקשר ביניהם דובר לא פעם וגרם לאוהבים הצעירים להסמיק. אך בפרק רבע הגמר סיפור האהבה קיבל תפנית חדה שבה לפי הצבעות הגולשים נאלצו השניים להתחרות זה בזו, ראש בראש, על כרטיס כניסה לשלב חצי הגמר. לא היה ניתן להתעלם מהמעמד שהקשה על השניים. לבסוף, אלי חולי זכה להמשיך ושיר קורן סיימה את דרכה בתכנית. עם זאת, בני הזוג לא נותנים לזה להשפיע על הקשר ביניהם וממשיכים לאהוב.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-voice-season-04-articles-064' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_dthn56qj' duration='244']

| ניצן שייר גורמת למירי ושלומית לבכות בשידור חי

בפעם הראשונה שעלתה על במת ההופעות החיות ניצן שייר שרה את הקלאסיקה של סיימון וגרפונקל The Sound of Silence. הביצוע היה מרגש ועוצמתי וקולה המלטף של שייר גרם למירי מסיקה לבכות. המנטורים קמו מהכיסא ומחאו כפיים, הקהל הריע ולאחר שהרוחות נרגעו גם המנחה שלומית מלכה לא יכלה להישאר אדישה והתחילה לדמוע. רצף הדמעות עשה תהודה ברשת, ממים, לייקים, תגובות ועשרות אלפי צפיות בביצוע הבלתי נשכח.

via GIPHY

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-voice-season-04-clips-ep-18-part-03' autoplay='0' credit='' desc=''

| לא ניתן להתעלם מהתסרוקת של מירי מסיקה

בפרק השני של רבע הגמר מירי הגיעה עם תסרוקת מיוחדת שגנבה את ההצגה. פוני, גולגול ומראה יפני שמאד מזכיר את הדמות מאי הקטנה מהמומינים. התגובות לא אחרו לבוא.

MIRI

 

| אביב גפן נגד העולם

למנטור אביב גפן יש תדמית של מישהו שלא חושב פעמיים לפני שהוא אומר משהו. את התדמית הזאת הוא נוהג להצדיק בכל תכנית של דה וויס. אז אחרי שהוא מתח ביקורת חריפה על אמנים עכשווים כמו נועה קירל, אליעד, וסטטיק ובן אל והסתכסך בראיון בעיתונות עם אייל גולן, הוא נכנס גם למלחמת ציוצים עם אסי עזר. כל אמירה פרובוקטיבית שכזאת עוררה הדים ברשת וחלקן אף זכו לתגובה חדש משמעית מהצד השני. מזל שמירי מסיקה  מבינה את ההומור שלו.

 

 

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-voice-season-04-articles-004' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_vslem80a' duration='85']

 

הצביעו עכשיו למתמודד האהוב עליכם!

לכל הביצועים של העונה היכנסו!

עוד ברשת סלבס: