הארי פוטר, משחקי הכס והמפץ הגדול: HBO הכריזה על עיבודים חדשים לסדרות מוכרות

"האחים וורנר דיסקברי" חשפה במהלך כנס הסטרימינג של HBO מקס את התוכניות שלה לקראת שירות הסטרימינג החדש שייקרא "Max". משחקי הכס תזכה לפריקוול נוסף, עיבוד טלוויזיוני לסדרת הארי פוטר וסדרת ספין -אוף חדשה של "המפץ הגדול"

הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2
הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2 | צילום: מתוך הסרט

במהלך כנס של "האחים וורנר דיסקברי" הציג מנכ"ל החברה דיוויד זסלב את התוכניות שלהם לשירות הסטרימינג החדש שיישלב תכנים של HBO Max ו-Discovery פלוס. השירות החדש ייקרא בפשטות "Max" הוכרז לראשונה באוגוסט 2022, חודשים ספורים לאחר המיזוג בין Discovery ו-Warner Media.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

האביר משבע הממלכות

אחרי הצלחת הסדרה "בית הדרקון" והדיווח אודות פיתוח סדרה על אאיגון הכובש, HBO מכריזה על פריקוול נוסף לסדרת הפנטזיה המצליחה "משחקי הכס". הסדרה תבוסס על סדרת ספרי "האביר משבע הממלכות" המתרחשת כ-90 שנים לפני אירועי "משחקי הכס" ומציגה את סיפורם של סר דנקן הגבוה ועוזרו אג, שלימים יהפוך למלך אאיגון החמישי. ג'ורג' ר. ר. מרטין, שכתב את סדרת הספרים עליהם מבוססות סדרות הטלוויזיה, ישמש כתסריטאי ומפיק בפועל של הסדרה.

הארי פוטר 

השמועות אודות סדרת הטלוויזיה המבוססת על ספרי הארי פוטר אושרו באופן רשמי. הסדרה, שצפויה להימשך כעשור, תכלול צוות שחקנים חדש לגמרי וכל עונה תעקוב אחר כרך אחר בסדרה. קייסי בלויס, יו"ר ומנכ"ל HBO הבטיח להציג נקודת מבט חדשה על הוגוורטס: "הסדרה החדשה תצלול עמוק לתוך כל אחד מהספרים האייקונים שהמעריצים נהנו מהם במשך כל השנים הללו". ג'יי קיי רולינג צפויה לקחת חלק בפרויקט: "המחויבות של Max לשלמות הספרים שלי חשובה לי, ואני מצפה להיות חלק מהעיבוד החדש הזה שיאפשר מידה של עומק ופירוט שניתן להשיג רק דרך סדרת טלוויזיה ארוכה".

המפץ הגדול

צ'אק לור, היוצר השותף של "המפץ הגדול" וסדרת הספין-אוף "שלדון הצעיר" נמצא בשלבים הראשונים של פיתוח סדרה קומית נוספת המבוססת על היקום של "המפץ הגדול". לא נחשפו פרטי עלילה, אך ההערכה היא כי הסדרה תכלול צוות שחקנים חדש ברובו, אך ייתכנו הופעות אורח של כוכבי הסדרה המקורית. "המפץ הגדול" שודרה ב-CBS במשך 12 עונות וזכתה להצלחה אדירה לכל אורכה. ב-2017 עלתה לראשונה הסדרה "שלדון הצעיר" המבוססת על דמותו של ג'ים פרסונס.