לראשונה מאז "משחקי הכס": ג'ון סנואו וסאנסה סטארק מתאחדים

סופי טרנר וקיט הרינגטון יככבו יחד בסרט אימה חדש שייקרא בשם "The Dreadful", כשהעלילה תתרחש במהלך מלחמת השושנים - עליה התבסס ג'ורג' ר.ר. מרטין כשכתב את "שיר של אש ושל קרח" • בתוך כך, HBO עובדת על סדרה חדשה מהיקום של משפחת טארגאריין, אשר תתמקד בדמותו של מלך טארגאריין הראשון, אאיגון "הכובש"

ג'ון סנואו וסאנסה סטארק, "משחקי הכס"
ג'ון סנואו וסאנסה סטארק, "משחקי הכס" | צילום: HBO

You know nothin: סופי טרנר וקיט הרינגטון, שגילמו את האחים למחצה סאנסה סטארק וג'ון סנואו ב"משחקי הכס" במשך שמונה עונות, יככבו יחד בסרט אימה חדש בשם "The Dreadful" - כך דיווח בסוף השבוע אתר "Deadline".

בסרט האימה הגותי, תגלם טרנר את אן, אאוטסיידרית בודדה שחיה עם חמותה בשולי החברה במהלך מלחמת השושנים (המלחמה שהיוותה השראה עיקרית לסופר ג'ורג' ר.ר. מרטין, בעת כתיבת "שיר של אש ושל קרח" עליו הייתה מבוססת "משחקי הכס"). דמותו של הרינגטון מתוארת כ"אדם מעברן" של השתיים.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

ובתוך כך, כנראה ש-73 פרקים של סדרת האם, עשרה נוספים של הספין-אוף ועוד שלוש סדרות אנימציה שנמצאות בפיתוח לא מיצו את הפרה החולבת שהיא "משחקי הכס", כי מסתבר ש-HBO עובדת על סדרה חדשה מהיקום של משפחת טארגאריין ושות', כפי שדווח באתר "hollywoodreporter".

על פי הדיווחים, הסדרה החדשה תתמקד בדמותו של מלך טארגאריין הראשון, הידוע כאאיגון "הכובש", בעלילה שמתרחשת 300 שנה לפני אירועי "משחקי הכס" ו-100 שנים לפני אירועי "בית הדרקון". הסיפור יביא את המלחמה האכזרית והעקובה מדם אליה יצאו אאיגון ואחיותיו-נשותיו עם הדרקונים, שבסופה הם כבשו שש מתוך שבע הממלכות אשר הרכיבו את ווסטרוז.

משחקי הכס
משחקי הכס | צילום: באדיבות HOT

HBO תשתף פעולה עם מאטסון טומלין, שבין היתר חתום על הסרטים "פרויקט פאוור", "באטמן" ו"באטמן 2". השמועות על הסדרה החדשה הופיעו עוד בחודש אפריל של השנה שעברה, אלא שעכשיו - עם פרסום שמו של טומלין - נראה כי ההפקה אכן רוקמת עור וגידים, אם כי ב-HBO טרם התייחסו לפרסומים.

מאז הסתיימה "משחקי הכס" ב-2019, היו כמה פריקוולים שפותחו אלא שחלקם נותרו רק בגדר רעיון. אלו שכן יצאו לפועל הן "בית הדרקון", שתעלה בעונה שנייה בקיץ הקרוב, וכן "האביר משבע הממלכות: האביר הלא משוח", שהפקתה צפויה לצאת לדרך בשנה הקרובה; ואם זה לא מספיק, אז גם מרטין עצמו סיפר לאחרונה כי הוא מפתח שלוש סדרות אנימציה חדשות, שיתבססו גם הן על דמויות וסיפורים מסדרת הספרים המדוברת.