"מחזירים את גוש קטיף": שחקן "האנטומיה של גריי" נגד הזמרת נרקיס

כמו רבים מהקולגות שלו, שלא באמת מבינים את שורש הסכסוך, גם השחקן והדוגמן האמריקאי ג'סי ויליאמס תפס את הצד של פלסטין במלחמת ישראל-עזה. רק ביממה האחרונה הוא שיתף סרטון של הזמרת נרקיס שרה מול חיילים, של ההתבטאות השנויה במחלוקת של השר עמיחי אליהו - וגם תיעוד מההפגנות נגד נתניהו והמהפכה המשפטית

ג'סי וילאמס ונרקיס

מאז פרצה מלחמת חרבות ברזל, השחקן והדוגמן האמריקאי ג'סי ויליאמס, הידוע יותר כד"ר ג'קסון אייברי מהסדרה המצליחה "האנטומיה של גריי", הסב את דף האינסטגרם שלו לכזה המדברר את ההסברה הפלסטינית - תוך התעלמות מוחלטת מהטבח המחריד שביצעו מחבלי חמאס בתושבי העוטף. מיותר לציין שיש כאן נזק הסברתי עצום לישראל, שכן לוויליאמס יותר מ-7 מיליון עוקבים.

הלילה (שני), שיתף ויליאמס סרטון שבו נראית הזמרת נרקיס מופיעה מול חיילי צה"ל, ושרה: "גומרים את עזה" ו"מחזירים את גוש קטיף". הסרטון המקורי פורסם בעמוד אינסטגרם בשם "העין במזרח התיכון", אחריו עוקבים כמיליון משתמשים והוא מקדם הסברה נגד ישראל ובעד עזה.

לכתבות נוספות:

אבל לא רק נרקיס על המוקד שלו: בין הסטוריז האחרונים של ויליאמס, גם ההתבטאות החריגה של השר עמיחי אליהו שהציע להפציץ את עזה באטום, תמונות של הילדים בעזה וההריסות, וכמו כן גם הסברה מילולית. מלבד זאת, השחקן גם משתף סרטונים לא אקטואליים בכלל, כמו למשל מההפגנות נגד המהפכה המשפטית - זאת בניסיון להוכיח שישראל מפולגת בתוך עצמה ולא תומכת בלחימה בעזה, דבר שהוא כמובן חסר ביסוס.

בפוסט אחר שהעלה תחת הכותרת "ההיסטוריה צופה בכם", כתב: "להרוג אזרחים זה להרוג אזרחים זה להרוג אזרחים... שום מידת כעס לא תשנה את זה. וזה חבריי, מבחן". נציע לו מכאן ללכת וללמוד קצת היסטוריה.

צילום: באדיבות חשבון האינסטגרם של ג'סי ויליאמס

 

View this post on Instagram

 

A post shared by jesse Williams (@ijessewilliams)