הריאיון עם הסטוקרית מ"אייל קטן" התפוצץ ברשת - כעת היא דורשת תמלוגים

פיונה הארווי התראיינה לעיתונאי הבריטי פירס מורגן, וכצפוי - הריאיון צבר מיליוני צפיות בימים בודדים, והכניס לכיסו של מורגן רווח נאה בהחלט • עכשיו, הארווי - שקיבלה עבור השיחה 250 ליש"ט - רוצה להצטרף לחגיגה: "לא חתמתי על חוזה לריאיון אז אבקש הרבה יותר מזה" • כמה הרבה? "אסתפק במיליון"

ג'סיקה גאנינג כ"מרתה" בסדרה "אייל קטן"
"אייל קטן" | צילום: NETFLIX

הריאיון של פירס מורגן עם פיונה הארווי, מי שהיוותה השראה לדמותה של מרתה הסטוקרית המטרידה בסדרה "אייל קטן", צבר כבר יותר מ-11 מיליון צפיות בחמישה ימים בלבד, ועל פי הדיווחים העיתונאי הבריטי גרף לכיסו לפחות 250 אלף פאונד. כעת, מושא הריאיון דורשת להצטרף לחגיגה ולקבל חלק מהרווחים.

הארווי התראיינה אתמול (שלישי) לאתר ה"dailyrecord", וסיפרה כי עבור הריאיון הבלעדי לתוכנית היוטיוב של מורגן, "Piers Morgan Uncensored", היא קיבלה מההפקה 250 ליש"ט. ואולם, כשראתה את גודל ההצלחה והבינה כי ככל שהריאיון יצבור יותר צפיות כך הסכום שמורגן יקבל מיוטיוב יגדל - היא החליטה לדרוש נתח גדול יותר מהעוגה והיא "תסתפק בשבע ספרות", כפי שנכתב באתר.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

"הם הציעו לי 250 ליש"ט, ושאלתי אם זה מה שהם שילמו לכולם, ואם כן - רציתי לראות תיעוד לכך", סיפרה לאתר. "התיעוד הזה לא הגיע. לא חתמתי על חוזה לריאיון ואני אבקש הרבה יותר מ-250 פאונד. הייתי מסתפקת במיליון".

בהמשך, היא החלה ללכלך קצת על מורגן עצמו, ואמרה: "קראתי באינטרנט שהוא ריחם עליי מאוד - אבל הוא לא מרחם על אף אחד. הצוות שלו היה כל כך נחמד ואמר שהכול בסדר, אבל כשנכנסתי לפגוש אותו הוא בקושי יכול היה להסתכל עליי. הוא אפילו לא אמר ביי והצטלם איתי רק כי הוא היה צריך את זה בשביל הפרסום".

"אייל קטן" שעלתה בחודש שעבר בנטפליקס, מביאה את סיפורו של ריצ'רד גאד, קומיקאי כושל וסטוקרית מופרעת למדי בשם מרתה (ג'סיקה גאנינג). הסדרה מבוססת על סיפור חייו האמיתי של גאד, שבמרוצת השנים קיבל מהעוקבת הנלהבת שלו 41 אלף מיילים, 106 מכתבים והודעות קוליות באורך כולל של 350 שעות - והכול התחיל בגלל כוס תה בפאב מקומי בקמדן.

שמה של הארווי כמי ששימשה השראה למרתה נחשף בעקבות תחקיר מאסיבי (שלא לומר, אובססיבי) של הצופים, שנברו עמוק עמוק ברשתות החברתיות של גאד וניסו להתחקות אחר המטרידנית. לאחרונה, הארווי אישרה שהיא המרתה המדוברת, והצהירה כי בכוונתה לתבוע את נטפליקס על שהציגו אותה באופן שגוי. |