חבר אתה חסר: 10 הרגעים הכי מצחיקים של צ'נדלר ב"חברים"

נראה כי עולם הבידור עדיין מתאושש ממותו המפתיע של מת'יו פרי בגיל 54. גם לכם קשה להתאושש? הנה 10 הסצינות הכי קורעות של צ'נדלר בינג ב"חברים" לזכרו של השחקן הקומי המוכשר. האם הכתבה הזאת *יכולה* להיות יותר מצחיקה?

חברים
מחווה מרגשת או קידום מסיבי? מתוך "חברים" | צילום: צילום מסך מתוך "חברים"

צ'נדלר הולך לתימן

עם הגב לקיר ועם חוסר יכולת להימלט מג'ניס, צ'נדלר מחליט לספר לה שהוא עוזב לתימן. היא כמובן לא מסתפקת בזה ומחליטה ללוות אותו לשדה התעופה, שם הוא מתכנן להעמיד פנים שהוא קונה כרטיס טיסה לתימן. כשג'ניס מחליטה ללוות אותו עד לשער העלייה למטוס, הוא מבין שאין לו ברירה אלא להוציא יותר מאלפיים דולר על כרטיס טיסה לתימן, ואז ממש לעלות פיזית על המטוס. "ובכן, כנראה שאני הולך לתימן", הוא אומר בפרצוף מזועזע וקורע מצחוק.

צ'נדלר ומניקה מציעים אחד לשני נישואין

אחד הפרקים הכי חמודים ואפילו מרגשים במהלך כל העונות של "חברים". צ'נדלר ומוניקה רודפים אחת אחרי השניה ומתפספסים כל הפרק, כשריצ'רד (האקס המיתולוגי של מוניקה בגילומו של טום סלק) מרחף לו ומאיים להרוס את הכל. אבל אז, צ'נדלר (לבוש בחולצה כתומה שעד היום לא ברור מה מקורה ומדוע בחרו להלביש אותו בה דווקא ברגע הזה) נכנס לדירה שמלאה בנרות וההמשך... נו תראו כבר בעצמכם.

צ'נדלר שונא את הצמיד שג'ואי הביא לו במתנה

ג'ואי מתחיל להרוויח כסף מקריירת המשחק ובוחר לגמול לצ'נדלר על כל העזרה הפיננסית שקיבל ממנו במהלך השנים, וגם - לקנות לו צמיד זהב עצום וכעור במיוחד. צ'נדלר משתדל להיות חבר טוב ועונד את הצמיד, עד התקרית בבית הקפה בה הוא משוחח עם אישה שמבחינה בצמיד ונסה על נפשה מהמחזה מעורר הפלצות. בשלב הוא הוא תוהה מדוע ג'ואי, שיכול היה פשוט לקנות לו במתנה מכשיר ווידאו, בחר לקנות לו את "דוחה הנשים". תיאור מדויק וסצינה חשובה.

צ'נדלר וג'ואי זוכים על בדירה של מוניקה ורייצ'ל

בפרק הקלאסי הזה השם צ'אננדלר בונג נחשף לראשונה כשרוס מנחה משחק טריוויה כדי לנסות להחליט מי מכיר את החברים שלהם טוב יותר: צ'נדלר וג'ואי או מוניקה ורייצ'ל. לחלוטין אחד מהקטעים הכי טובים בכל 10 העונות, כולל מידע חדש בנוגע לפחדים של צ'נדלר - מייקל פלאטלי, מלורד אוף דה דאנס והשם של המקצוע שלו - שהוא למרבה הצער אינו Transponster. ציון לשבח על הסצינה שבה צ'נדלר וג'ואי נכנסים רכובים על פסל הכלב הלבן והענק לתוך הדירה של הבנות.

צ'נדלר מנסה לפתות את פיבי

כשפיבי מגלה שמוניקה וצ'נדלר מסתירים את הקשר הרומנטי ביניהם, היא מחליטה עם ריצצ'ל לשחק להם קצת בראש, קרי לנסות לפתות אותו וכך לחשוף את הסוד. מוניקה מבינה את זה, ושולחת את צ'נדלר להמשיך לחרף את נשפו במשחק פיתויים של שני אנשים שהם ממש ממש לא מעוניינים אחד בשניה אבל נאלצים לזייף תשוקה במטרה לגרום לשני להישבר. הבעות הפנים של צ'נלדר והמשפט האלמותי "אני מאוד שמח שנעשה את כל הסקס", הם הדובדבן שעל הקצפת באחד הסיקוונסים המצחיקים ביותר של התוכנית.

צ'נדלר צועק על רוס לסתום

למרות ה"פיבוט" ("ציר!) המפורסם שרוס צועק בחדר מדרגות צפוף בה החברים מסייעים לו להרים ספה לדירתו החדשה, זוהי לחלוטין הסצינה של צ'נדלר. אחרי שרוס צורח "ציר, ציר, ציר!" שוב ושוב ושוב, צ'נדלר המתוסכל צועק  לו בחזרה, "שתוק, שתוק, שתוק!"

צ'נלדר לא זוכר מי זאת אחות של ג'ואי

צ'נדלר מטביע את צער הפרידה מג'ניס  ביחסי מין עם אחת מהאחיות של ג'ואי. הבעיה היא שהוא לא זוכר איזו אחות. הוא מחליט ללכת לבית משפחת טריביאני ולבקש לדבר עם מרי אנג'לה, זו שאיתה היה, בתקווה להבין מי היא. התוכניות שלו משתבשות כשכל האחיות שם לארוחת ערב משפחתית והשיא הוא כמובן באגרוף לפנים שהעניקה לו אחת מהאחיות.

צ'נדלר קונה מתנה יפה לחברה של ג'ואי

מאוהב עד כלות בקאת'י ומדוכדך מהניסיון להסתיר את זה, צ'נדלר לא הופך למריר ואפילו מסייע לחברו האימבציל לרוכש לה מתנת יום הולדת יפה ורגישה כי הוא יודע מה היא אוהבת, זאת במקום שהיא תקבל עט פורנוגרפי מג'ואי שפחות מוכר ברגישותו הרבה לנשים. לא שכחנו את הנשיקה שהיתה ואת הבלאגן שזה הוביל אליו, אבל ידענו שג'ואי יסלח לו.

צ'נדלר נאבק בצורך לספר בדיחות

במסגרת פרק שכולל "החלטות לשנה החדשה", כל החברים לוקחים על עצמם לנסות משהו חדש וצ'נדלר נאלץ להיפרד מהצורך להעיר הערה סרקסטית. כשרוס נכנס לדירה לבוש במכנסי עור, צ'נדלר ממש נחנק עם עצמו בניסיון לא להישבר - עד שבמגיעה השבירה המיוחל בסוף הפרק וכל אחד מהחברים מקבל את מה שמגיע לו. הרגיש כאילו אנחנו מתאפקים ביחד איתו.

צ'נדלר עושה מקלחת לאווז והתרנגולת

וכל מילה נוספת פשוט מיותרת.