ג'רי סיינפלד רומז לאיחוד היסטורי: "משהו עומד לקרות"

הקומיקאי ויוצר הסדרה נשאל במהלך הופעה אם הוא אהב את פרק הסיום, שבסופו, נזכיר, הוא וחבריו מצאו עצמם מאחורי סורג ובריח. תשובתו המרומזת גרמה למעריצים לחשוב כי יש איחוד על הפרק • השחקן ג'ייסון אלכסנדר בתגובה: "לא פנו אליי, אני ושאר הקאסט לא יודעים על זה כלום"

לא אהוב בקנזס. גר'י סיינפלד (רויטרס)
ג'רי סיינפלד | צילום: רויטרס

האם הקומיקאי היהודי-אמריקאי ג'רי סיינפלד רמז לאיחוד אפשרי של הסדרה האייקונית "סיינפלד"? על פי דיווח באתר הבידור האמריקאי EW, נראה שהתשובה היא כן: בסוף השבוע, במהלך הופעת סטנדאפ שקיים בבוסטון, נשאל סיינפלד אם הוא מרוצה מהסוף של הסדרה, והשיב: "משהו עם הסוף הזה הולך לקרות. זה עדיין לא קרה, אבל אני מתכוון בדיוק למה שאתם חושבים. לארי (דיוויד, יוצר הסדרה) וגם אני חשבנו עליו, אז אתם תראו". נציגים של השניים לא הגיבו לפרסומים.

בינתיים, באתר extratv פנו לתגובתו של השחקן ג'ייסון אלכסנדר (ג'ורג' קוסטנזה האגדי) - אלא שהוא הודה כי אף אחד לא פנה אליו באשר לאיחוד פוטנציאלי כזה או אחר. "אני לא יודע על זה כלום", צינן את ההתלהבות, "אף אחד לא התקשר אליי. כנראה שהם לא צריכים את ג'ורג'". אלכסנדר ציין כי שוחח גם עם שאר חבריו לקאסט - ג'וליה לואי-דרייפוס (איילין) ומייקל ריצ'רדס (קרמר), "וגם הם לא יודעים על זה משהו".

לכתבות נוספות:

 

הסדרה "סיינפלד" שודרה במשך תשע עונות, בין השנים 1989 ל-1998. בפרק האחרון "השומרוני הטוב", שחולק לשני חלקים, טסה הרביעייה לפריז, אלא שבדרך, בעקבות בעיות טכניות של המטוס, הם נוחתים בעיירה הפיקטיבית "לייתם" במסצ'וסטס. הארבעה מטיילים בעיר ונתקלים בשוד שמתבצע לנגד עיניהם, ובמקום לסייע לנשדד, הם מעדיפים לצלם את האירוע. שוטר שמגיע למקום עוצר אותם על כך שלא עשו דבר כדי לעזור לקורבן, זאת מתוקף חוק השומרוני הטוב - והם מסיימים את הסדרה כשהם מאחורי סורג ובריח.

בפרק צפו יותר מ-76 מיליון צופים, מה שהפך את שידורו לאחד מהנצפים בהיסטוריה. אלא, שהפרק זכה לביקורות מעורבות ואפילו סיינפלד עצמו הודה בעבר כי הוא מתחרט על הדרך שבה הסיטקום הסתיים. בריאיון לאלן דג'נרס ב-2018, אמר כי "ייתכן" שהסדרה תחודש בהמשך, אך לא פירט מעבר לכך.