בעקבות המלחמה - ובדומה לפסטיגל: הוקפאה ההצגה בכיכובם של טל מורד ומאיה קיי

ההצגה "בת הים הקטנה" אמורה הייתה לעלות לבמות במהלך חג החנוכה, בהשתתפות השורדים לשעבר והזמרת מאיה בוסקילה. אלא, שבשל הימים הקשים שעוברים על מדינת ישראל החליטה ההפקה לעצור את ההכנות. "זו מכה עצומה לכל התעשייה, אבל אנחנו בטוחים שנחזור חזקים"

טל מורד ומאיה קיי
טל מורד ומאיה קיי | צילום: אינסטגרם

הפקת המופע "בת הים הקטנה", אשר אמור היה לעלות לבמות במהלך חג החנוכה, הודיעה הבוקר (חמישי) על הקפאה - זאת בצל הימים הקשים שעוברים על מדינת ישראל ובעקבות מלחמת חרבות ברזל. בהצגה אמורים היו לקחת חלק השורדים לשעבר והאקסים מאיה קיי וטל מורד, וכן הזמרת מאיה בוסקילה. בתוך כך, גם בהפקת הפסטיגל הודיעו היום באופן רשמי על הקפאת ההכנות.

בהודעה שנמסרה למשתתפים נכתב כך: "יוצרים, צוות הפקה ושחקנים יקרים. בצער, אנחנו נאלצים להודיע כי הפקת 'בת הים הקטנה' המיועדת לעלות בעוד כחודש מוקפאת בשלב הזה ולא תמשיך את תהליך ההפקה".

לכתבות נוספות:

"הימים הם ימים כואבים ולא פשוטים, ומסתמן כי כל אירועי חנוכה מבוטלים - ואין ספק שזו מכה עצומה לכל התעשייה, אבל אנחנו בטוחים ומאמינים שנחזור חזקים ונוכל לשמח את עם ישראל. ליבנו עם המשפחות ואנחנו מקווים ומתפללים לימים שקטים, רגועים וטובים בהם נוכל לחזור לעשייה ובתקווה להשיב גם את הפרויקט הזה לחיים".

פסטיגל 2023
פסטיגל 2023 | צילום: דניאל אהרוני

כאמור, אמש פורסם כי בעקבות המלחמה בוטל מופע הפסטיגל. החזרות ל-"Sing פסטיגל" בהשתתפות נועה קירל, יהודה לוי, אנה זק ועוד, היו אמורות להתקיים במהלך השבועות האחרונים, אלא שבשל המצב הן בוטלו - וכך גם המופע כולו. בהודעה שיצאה היום מטעם ההפקה נמסר כי "הפסטיגל מרכין ראשו ומשתתף בצער משפחות הנרצחים והנופלים, מחבק את משפחות החטופים ומאחל החלמה מהירה לפצועים.

"הופעות הפסטיגל שתוכננו להתחיל בעוד שבועיים נדחות. מועדים חדשים ייקבעו בהתאם למצב הבטחוני וההיתכנות ההפקתית. כל הלקוחות, כולם ללא יוצא מן הכלל, יקבלו החזר מלא באמצעות כרטיס האשראי איתו שילמו וללא דמי ביטול", הבהירו. "אנו רוצים לחזק בשעה זו את כל ילדות וילדי ישראל ומקווים שניפגש בהקדם בימים טובים ומוארים יותר. בתפילה לשלום הלוחמים, החזרת החטופים ולניצחון הרוח הישראלית. אנחנו ננצח".