מופע החנוכה ה-30 של ציפי שביט: "אושר בלתי נתפס"

52 שנים אחרי שעלתה לראשונה לבמה עם "ג'מבו" - כוכבת הילדים הבלתי מעורערת תסגור מעגל ותופיע בחנוכה במופע בשם "ג'מבו מותק" • במופע, שבו יקחו חלק גם כוכבי הילדים מיקי, מני ממטרה, דוד חיים ועוד, תגלם שביט שופטת בתחרות כישרונות - שם ישירו ממיטב שיריה לאורך השנים • שביט: "אני מתחזקת את הלב לקראת הכיף והמאמץ"

ציפי שביט
ציפי שביט | צילום: סולן הפקות

מה נאמר ומה נגיד על ציפי שביט? שחקנית וקומיקאית, מדבבת וזמרת, מנחת טלוויזיה ומשיאת משואה בדימוס - ובראש ובראשונה כוכבת הילדים הבלתי מעורערת שדורות רבים גדלו עליה. 52 שנים אחרי שעלתה לראשונה על הבמות ב-1971 במופע "ג'מבו מיוזיקל" (שם כידוע נולד הלהיט "כולם הלכו לג'מבו"), ציפיטפוט תסגור מעגל ותעלה בחנוכה הקרוב עם המופע ה-30 בכיכובה - "ג'מבו מותק".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

"אני מתעמלת, עולה במדרגות ועובדת על סיבולת לב ריאה כדי לעמוד בהופעות של מותק", מסרה שביט בת ה-76. "אני מתחזקת את הלב לקראת הכיף והמאמץ - ובעיקר האושר הלא נתפס ותחושת הכרת התודה שלי". מלבד שביט, במופע יככבו גם כוכבי הילדים מיקי, מני ממטרה, דוד חיים, רוי בוי ומשפחת ספיר.

שביט תגלם שופטת בתחרות כישרונות צעירים בשם "ג'מבו ילד". אל התחרות מגיעים כל האמנים הנ"ל - והם ישירו את שיריה של ציפי מכל השנים בעיבודים חדשים "ורלוונטיים לשנת 2023", כפי שסיפרו בהפקת המופע. את ההצגה יביים עומר זמרי והיא תוצג החל מ-9 בדצמבר בתל אביב, חיפה, באר שבע וירושלים.

''ג'מבו מותק''
''ג'מבו מותק'' | צילום: אושר פשבר