השיגעון חוזר: אנה ואלזה מגיעות לישראל במופע מוזיקלי על הקרח

המופע המוזיקלי עם הלהיטים משני סרטי "Frozen" יגיע לישראל ל-13 הופעות ברחבי הארץ • 25 אמני קרקס על הקרח יבצעו פעלולים על הקרח עם קטעים ושירים (כן, גם "לשחרר" יהיה שם) • מחירי הכרטיסים ינועו בין 165 שקלים ל-265 שקלים

לשבור את הקרח, אנה ואלזה
לשבור את הקרח | צילום: Agenda Production Berlin

כמעט עשר שנים חלפו מאז צאת הסרט הראשון בסדרת "לשבור את הקרח"- ואנחנו עדיין לא רוצים לשחרר וגם לא רוצים לעזוב (הבנתם מה עשינו פה?): המופע המוזיקלי Frozen 1&2 יגיע בקיץ הקרוב ל-13 הופעות ברחבי הארץ, כשמחירי הכרטיסים ינועו בין 165 שקלים ל-265 שקלים.

במופע, 25 אמני קרקס על הקרח מהטובים בעולם שמבצעים פעלולים עם הדמויות והשירים המפורסמים של סרטי האנימציה, בהם: "לשחרר", "איש שלג", "רוצה לבנות" ועוד. כמו כן, האמנים - חלקם כדמויות של אנה, אלזה ואולף כמובן - יציגו כמה קטעי ריקוד מהסרטים עצמם, ובהם "ההכתרה של אלזה" ו"ריקוד הטרולים".

ההפקה מבטיחה מופע מוזיקלי ש"טרם נראה כמותו בארץ: תרגלי אקרובטיקה קרקסית עוצרי נשימה, תפאורה ססגונית, תלבושות צבעוניות, אפקטים חדשניים, וידיאו ארט, תחפושות מושקעות וריקודים סוחפים שהופכים את המופע שכבש את אירופה לחוויה קסומה, עוצמתית ובלתי נשכחת עבור הילדים, הילדות וההורים. הנאה צרופה לכל מעריצי הסרט והלהיטים המוזיקליים".

לכרטיסים לחצו כאן