"דאבור סקורר ששולט ברגליים באופן מושלם"

בסביליה מתלהבים מהחלוץ. בן יידר מחזיק בהצעה מבייג'ין

שבת די מוצלחת עברה על הליגיונרים שלנו, אבל אחד מהם בלט במיוחד: מונאס דאבור. החלוץ הישראלי קיבל את הקרדיט מז'ולן לופטגי בשפיץ של האנדלוסים מול מיינץ במשחק הכנה וזה הסתיים עם צמד נהדר ו-0:5 מרשים.


בתקשורת האנדלוסית כבר התרשמו מדאבור והחמיאו אחרי הניצחון: "סביליה עובדת כמו שצריך ושחקנים כמו דאבור מתבלטים. חסרים לו עדיין פרטים קטנים כדי להיות מתאים לרמות הגבוהות, אבל הוא מריח שערים, משפיע בהתקפה עם הדיוק שלו ואפילו מסייע לסרחיו רגילון במשימות ההגנתיות. דאבור שולט ברגליים שלו באופן מושלם והאיום הרציני שלו הוא בתוך הרחבה. הוא שונה מאוד מלוק דה יונג".


בינתיים, מי שאמור להיות חלוץ הרכב קבוע בסביליה הוא כמובן וויסאם בן יידר, אבל יכול מאוד להיות שהוא לא יישאר בשורותיה. לפי דיווחים, לחלוץ הצרפתי הנהדר יש הצעה מבייג'ין גואן מהליגה הסינית, שמוכנה לשלם את סעיף השחרור שלו, שעומד על 40 מיליון יורו.


אם בן יידר אכן יעזוב, התחרות של דאבור על חולצת ההרכב תהיה קשה פחות. מלבד הישראלי, לז'ולן לופטגי יש שני חלוצים בכירים נוספים - לוק דה יונג ומוניר אל חדדי - כשהוא עצמו יכול לשחק גם באגף השמאלי אם המאמן יחליט לעלות במערך של 4-3-3.