ויסמן: אשמח להישאר בחיפה, בטח תחת בלבול

החלוץ במסר אחרי ה-0:1 על ב"ש. המאמן: "ה-VAR עושה צדק"

את 2018/19 מכבי חיפה פתחה עם רצף תוצאות מזעזע שהציב אותה בתחתית ליגת העל, אבל סביר להניח שהיא תסיים אותה עם כרטיס לאירופה. הירוקים גברו 0:1 על הפועל באר שבע משער חשוב של שון ויסמן בדקה ה-84 ועלו למקום השני בטבלה.


עד העונה, רק מכבי תל אביב הצליחה לנצח את הפועל ב"ש בטרנר וכעת מרקו בלבול ומכבי חיפה עשו זאת פעמיים בעונה אחת. "זה ניצחון חשוב מאוד. תמיד טוב לנצח, במיוחד שזה קרב על המקום השני", הכריז המאמן. הייתה מחצית ראשונה שקולה, אבל בסופו של דבר ידענו לכבוש את השער ולשמור עליו. גילינו נחישות ואופי, גרמנו לקהל לשמוח. כל הכבוד לבחורים".


שון ויסמן היה זה שהכריע, למרות שכלל לא היה אמור להיות בסגל. "הוא היה בו ונכנס טוב למשחק", טען בלבול. "זה לא רק הגול. שחקנים צריכים להיות מוכנים לעלות מהספסל ואלה שנמצאים פה צריכים לתת את הטוב ביותר שלהם. ההחלטה לפתוח עם חיימוב? תמיד ישאלו אותי על ההרכב. בוחר ב-11 שאני חושב שיהיו הכי טובים. חיימוב השוער הראשון שלי".


מי שגנבה את ההצגה הייתה כמובן הטכנולוגיה ובלבול בירך על השימוש בה: "ה-VAR עושה צדק, אבל לא יודע אם היה אדום לאטיין ריינן או לא. אפשר לראות שגם איתו קשה לקבל החלטות".

ומה היה לכוכב הניצחון להגיד? "תמיד כיף להבקיע, במיוחד שער ניצחון, אבל הכי חשוב זה שלוש הנקודות שהשגנו", הכריז ויסמן. "המטרה שלנו היא להגיע לאירופה, המשחק הבא חשוב מאוד. אנחנו עם שני ניצחונות רצופים ורוצים להמשיך ככה".


בנוסף, דיבר ויסמן על הארכת החוזה: "אני לא מתעסק בזה. אם אני בסגל וכובש גול, מה טוב. אנחנו נמצאים במו"מ כרגע זה לגיטימי ואני מקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר בשבילי ובשביל מכבי חיפה. אמרתי כמה פעמים שאני מאוד רוצה להישאר במיוחד תחת מרקו בלבול. אם הפערים יסגרו - אז אני אשאר".