צפו בדיווח: בישראל אופטימים, דאגה בפולין

הנבחרת נחתה בוורשה. בראשון: תבקר באנדרטה לזכר מרד הגטו

אחרי הניצחון המרשים 0:3 על לטביה, בנבחרת ישראל כבר חושבים על המשימה הבאה במוקדמות היורו: המשחק מול פולין ביום שני. השחקנים בכחול-לבן קיימו בצהריים אימון שחרור באווירה מחויכת ולאחר מכן יצאו לשדה התעופה בריגה ואחרי פחות משעתיים נחתו בוורשה, לקראת האתגר הקשה ביותר בבית המוקדמות. צפו בדיווח של שליחנו.

בנבחרת קיימת אווירה מחוייכת כמובן הודות ליכולת הטובה בלטביה שהציבה את הבחורים בכחול-לבן במקום השני בבית עם שבע נקודות מתשע אפשריות. ביום ראשון בצהריים יבקרו השחקנים באנדרטת רפפורט לזכר מרד גטו ורשה ובערב תקיים אימון מסכם ומסיבת עיתונאים לרגל המשחק מול רוברט לבנדובסקי וחבריו.

כל השחקנים של הרצוג כשירים למחזור הרביעי במוקדמות היורו, כולל דור פרץ שנחתך במצחו במהלך ה-0:3 בריגה. עדיין לא ברור האם טאלב טוואטחה, שלא שותף אמש, יחזור להרכב. מחר באימון תתקבל החלטה סופית לגבי המגן של פרנקפורט.

בצד השני, במחנה הפולני ישנו חשש לפני המשחק מול ישראל בשל היכולת הדלה שהפגינו חניכיו של יז'י בז'צ'ק. ביקורת גלויה נשמעה בקרב השחקנים כלפי שיטת המשחק של המאמן בניצחון 0:1 על מקדוניה. מסתמן כי אקס מכבי חיפה יציב בהרכב את קשישטוף פיונטק, שעלה מהספסל וכבש את שער הניצחון בסקופיה.

צפו באספנים פולנים מבקשים חתימות משחקני נבחרת ישראל בשדה התעופה->