הפסד? בית הלחמי: "היה כיף, מאוד נהניתי"

קטש אחרי הניצחון: אנחנו אלופים, אבל זה לא יבוא ככה סתם

הפועל ירושלים לא מוותרת כל כך מהר. אחרי ההפסד 85:78 לגלבוע/גליל בפתיחת הסדרה, האלופה השוותה ל-1:1, אבל זה לא היה פשוט. האדומים מהבירה התגברו על פתיחה אדירה של ג'ייקובן בראון וחגגו בסופו של דבר עם 85:93 במשחק מותח ועצבני. בעוד יומיים כבר שתי הקבוצות ייפגשו למשחק השלישי בסדרה.


"היינו צריכים את האנרגיה שלא הייתה לנו במשחק הראשון", אמר ג'רום דייסון, שקלע 19 נקודות, "אנחנו יודעים מה צריך לעשות. מה הכריע את המשחק? יש לנו ספסל ואנחנו משתמשים בו, כולם ישחקו. אנחנו צריכים לעייף אותם. עשינו להם את מה שהם עשו לנו במשחק הראשון".


עודד קטש אמר: "היו הרבה אמוציות ועצבים, אבל היה ברור שזה יהיה ככה. הם פתחו טוב, אבל נשארנו במשחק. דיברנו על זה שיש להם שחקנים שיוצרים ריצות ואנחנו פשוט צריכים להישאר בתמונה. אנחנו צריכים להיות יותר חכמים, אסור לנו לפספס את ההזדמנות. שיחקנו עם המזל שלנו במשחק הראשון ואנחנו לא רוצים לבחון את זה שוב. כבר עוד יומיים צריך לבוא ולשחק יותר טוב.


"הם יבואו עם האנרגיות שלהם ואנחנו צריכים לבוא חדים. הם מאוד אגרסיביים ומרביצים, אנחנו לא מתלוננים, צריך לבוא ולהרביץ כמו שאמורים לשחק בפלייאוף. אנחנו אלופים, אבל זה לא יבוא ככה סתם. דאגנו להמנע מהבידודים של ג'ייקובן בראון, עשינו התאמות ויש לנו הרבה דברים לשפר. לא היינו מספיק חכמים התקפית. ההבדל מהמשחק הראשון הוא שפשוט הוצאנו לפועל את תוכנית המשחק שלנו טוב יותר".

בצד המפסיד, אריאל בית הלחמי דווקא נראה מחוייך: "העייפות והסגל הקצר לא הכריעו. היה משחק תענוג עם קהל מדהים משני הצדדים. למרות ההפסד, מאוד נהניתי. מי שרוצה להיות בפיינל פור, צריך להתמודד עם העומס הזה. אין עייפות, זה כיף לשחק כל יומיים מול קבוצה כזו ועם קהל כזה.


"פתחנו טוב, אבל אחרי זה כל פעם שעלינו ליתרון, עשינו שטויות. דיאנג'לו הריסון? הם עשו עליו עבודה טובה בהגנה והיו איתו אגרסיביים. הוא גם החטיא כמה זריקות חופשיות. עכשיו יש לו יומיים להתאושש. אנחנו חייבים קודם כל לשפר את נושא איבודי הכדור".