צפו באיתי שגב דומע בדרך לחדר ההלבשה

סנטר מכבי ת"א היה נסער לאחר שהוחלף. ספאחיה: "לא ראוי"

מכבי תל אביב כבר ראתה את עצמה מפסידה פעם נוספת ביד אליהו. אבל הערב (חמישי) היה לה את ג'רמי פארגו שבמשחק נפלא של 20 נקודות ברבע הרביעי הוביל אותה ל-95:98 על נס ציונה. האירוע הביזארי של הערב התרחש במהלך הרבע השלישי, אז ירד איתי שגב לחדר ההלבשה בדמעות, לאחר שנבן ספאחיה החליף אותו.


"אין לי מושג, לא ראיתי שום תגובה של איתי שגב", אמר נבן ספאחיה, "אני מגיב למה שאני רואה אבל אם כך הוא עשה אז בטח שזה לא ראוי. זה לא קשור לשגב או אליי, אלא למכבי".


"היה לנו חשוב מאוד להשיג עוד רכז", הוסיף הקרואטי, "רציתי את זה הרבה זמן. מה שהוא עשה ברבע האחרון היה יוצא מהכלל ומגיע לו קרדיט על כך. אנחנו קבוצה ללא עקביות, מוזר לי שהתחלנו מאוד לאט את המשחק אבל בסוף הצלחנו לשחק מהר וניצחנו. יש לנו הרבה דברים לתקן, אבל מצד שני צריכים להיות מאוד מרוצים מכך שהשחקנים לא הרימו ידיים".


"אני לא רוצה לקפוץ למסקנות לאחר משחק אחד", סיפר פארגו, "נראה מה יהיה במשחק הבא. אני עדיין מנסה למצוא את עצמי בקבוצה, אני בהחלט לא הגו טו גאיי. התקשינו לכל אורך המשחק, אנחנו חייבים להתכונן טוב לפלייאוף, ולהשתפר בכל אספקט שאפשר".

"הובלנו ב-16  נקודות מאוד מוקדם והם חזרו וברחנו שוב", סיפר מאמן נס ציונה, נדב זילברשטיין, "דיברנו על העליות והירידות שלנו במהלך המשחק. היינו קצרים בשחקנים די הרבה זמן. היו לנו כמה זריקות טובות שלא נכנסו לנו. לא עשינו הגנה טובה על ג'רמי פארגו, יש לו יכולות אישיות מדהימות. חבל מבחינתנו".


"לא מנחם אותי לתת פייט ולהפסיד בסוף", סיכם המאמן, "שיחקנו מאוד ממושמע, שלטנו בקצב והגענו בצורה עקבית לפוזשנים שרצינו, אבל מול מכבי 30 דקות כאלו לא מספיקות. חייבים כמעט 40 מול קבוצה עם כל כך הרבה תחמושת".