השחקנית הודפת טענות על "חיפצון" בקליפ של הרולינג סטונס: "הרגשתי לוהטת"

הריקודים החושניים והפוזות למצלמה בתוך הרכב האדום לא עברו חלק בגרון של המבקרים, ואלו טענו כי הקליפ של הרולינג סטונז מחפיץ את סידני סוויני ("אובייקט מיני, מה לעזאזל?"). כעת, היא ביקשה להגיב: "זה סקסי וחזק, ואני לא חושבת שיש בזה משהו לא בסדר"

סידני סוויני בקליפ של הרולינג סטונס
סידני סוויני בקליפ של הרולינג סטונס | צילום: צילום מסך

לפני כשלושה חודשים הוציאה להקת הרולינג סטונז קליפ לשיר "Angry" מאלבומה האחרון "Hackney Diamonds", שבו מככבת השחקנית המצליחה סידני סוויני ("אופוריה"). הקליפ, היש-יאמרו נועז, לא עבר חלק בגרון בעיני כמה מהצופים, שטענו כי סוויני הוחפצה בהגזמה.

בקליפ, סוויני נמצאת במושב אחורי של מכונית אדומה עם גג נפתח שנוסעת על שדרות סאנסט, ורוקדת להנאתה תוך שהיא עושה פוזות למצלמה. ברקע, היא חולפת על פני שלטי חוצות שחברי הלהקה נראים עליהם, כך שלמעשה - חברי הרולינג סטונז לא באמת מופיעים בקליפ למעט בויזואליה על שלטי החוצות.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

בכתבת שער עבור מגזין "גלאמור" לכבוד סרטה החדש "רק לא אתה", השחקנית התיישבה להגיב לביקורות וביקשה להדוף את המצקצקים: "הרגשתי לוהטת", הבהירה, "הרגשתי מאוד טוב". לא זו בלבד, אלא שסוייני עצמה היא זו שבחרה את הלבוש הסקסי בקליפ: מחוך ומכנסי עור עם דוגמה של כוכבים. "בחרתי אותם מתוך קולבים על גבי קולבים של בגדים", הוסיפה.

סוויני המוכשרת, שכזכור פרצה לתודעה עם תפקיד מונומטלי בסדרה "אופוריה", סיפרה בריאיון כי "אחת השאלות ששואלים אותי הכי הרבה היא 'האם את פמיניסטית?'. אני מוצאת העצמה באופן שבו אני מקבלת את הגוף שיש לי. זה סקסי וחזק, ואני לא חושבת שיש בזה משהו לא בסדר".

 

 

רק לאחרונה, סולן להקת Blur וחבר להקת Gorillaz, דיימון אלברן, דיבר על הנושא בראיון למגזין צרפתי. "האזנתי לשיר החדש של הסטונס וצפיתי בקליפ הנורא הזה שמראה אותם בשלבים שונים של חייהם על שלטי חוצות", אמר אלברן. "והאישה הצעירה הזו נמצאת שם כמו אובייקט מיני. מה זה לעזאזל? יש בזה משהו מנותק לגמרי".

סוויני לעומתו, דיברה בראיון שלה על דימוי גוף חיובי ואמרה שזה "מגניב ואייקוני" לככב בווידאו של הרולינג סטונז. כל התנועות, כל מה שעשיתי בקליפ - הכול היה בסגנון חופשי. כלומר, מי עוד זוכה להסתובב על מכונית עם גג נפתח בנסיעה במורד שדרות סאנסט בליווי משטרה? אלו הדברים המגניבים בקריירה הזו שלא היה לי מושג שאצליח לעשות".