טיילור סוויפט נוזפת במעריצים: "זה ממש מפחיד אותי"

תופעת זריקת החפצים המאוסה הגיעה גם לבמות של הסוויטהארט האמריקאית: סוויפט, שהופיעה השבוע בבואנוס איירס, ביקשה ממעריציה שלא להשליך לעברה מתנות. "אם זה נשאר על הבמה אז רקדן יכול למעוד על זה", הסבירה, "אתם יכולים בבקשה לא לזרוק דברים?"

טיילור סוויפט
טיילור סוויפט | צילום: שאטרסטוק

היסטריה כללית, צמידי חברות צבעוניים ורווחי ענק הם חלק אינטגרלי מסיבוב ההופעות של טיילור סוויפט, וכעת נראה שאפשר להוסיף לרשימה גם זריקת חפצים. כן, התופעה המרגיזה - שנראה שהפכה לחלק בלתי נפרד מכל הופעה באשר היא - הגיעה גם לבמה של הסוויטהארט האמריקאית - וסוויפט ממש, אבל ממש, לא אוהבת את זה.

במהלך הופעה של הזמרת בבואנוס איירס במסגרת סיבוב ההופעות העולמי "Eras", רגע לפני שהחלה לבצע את הקטע "Evermore", ביקשה טיילור בנימוס מהמעריצים להפסיק לזרוק חפצים על הבמה, זאת למען ביטחונה האישי וגם למען ביטחון הרקדנים.

לכתבות נוספות:

"בגלל שתקשורת פירושה שיש גבולות עדינים ובריאים, זה ממש מפחיד אותי כשזורקים דברים על הבמה, כי אם זה נשאר על הבמה אז רקדן יכול למעוד על זה", הסבירה סוויפט לקהל. "אני אוהבת שהבאתם מתנות וזה ממש נחמד, אבל אתם יכולים רק בבקשה לא לזרוק אותן על הבמה? אני אוהבת אתכם כל כך".

השבוע החלה סוויפט את סיבוב ההופעות הדרום אמריקאי כחלק מהטור העולמי, כאמור. היא כבר הופיעה בשלוש הופעות בארגנטינה - כולן היו סולד אאוט, אם בכלל היה לכם ספק. ההופעה בבואנוס איירס התעכבה קצת בגלל שירד גשם, אבל לא זה מה שישבור את הזמרת ואת מעריציה הנחושים.

למרבה הצער, השלכת חפצים על הבמה במהלך הופעות חיות הפכה לטרנד מטריד ומלחיץ, כשאמנים נמצאים בחזית אל מול מעריצים משולהבים שחלקם סתם מנסים לפגוע בזמר כדי שיהיה להם קטע ויראלי ביד. בחודש יוני האחרון, הזמרת ביבי רקסה נזקקה לתפרים לאחר שנפגעה בפניה מטלפון שהושלך לעברה בחוזקה. המעריץ, אגב, נעצר והואשם בתקיפה.

גם הארי סטיילס נפגע בעינו במהלך הופעה, והיה גם המקרה שהותיר את פינק בהלם - אז מעריץ זרק לה שקית מלאה באפר של אמו. "אני לא יודעת מה אני מרגישה לגבי זה", אמרה בזמנו לקהל.

מי שסיכמה את הנושא בצורה המוחצת ביותר היא לא אחרת מאשר אדל, שבמהלך הופעה בלאס הגיבה על המגמה ואמרה: "שמתם לב איך אנשים מתנהגים כרגע? שוכחים איך להתנהג במהלך הופעה? אנשים פשוט זורקים שיט על הבמה, ראיתם את זה?".